Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - opinia Kupiłam karuzelkę firmy Sauthon. Jest rewelacyjna, nie spodziewałam się tak...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 maja 2022

Karolina - opinia Karuzelka dla dziecka jest przeurocza! Sklep dysponuje szerokim wyborem...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 maja 2022

Oliwia - opinia Szybko zamówiłam - równie szybko otrzymałam paczkę. Dywan jakościowo bardzo...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2022

Justyna - opinia Podejście do klienta fenomenalne. Poduszki i kocyk zakupione mojemu dziecku...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2022

Marta - opinia wątek zamknięty Zakupiliśmy tam ostatnio biurko i krzesło z regulacją wysokości. Zostały...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 stycznia 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Duży wybór produktów dla dzieci, w ofercie również meble. Kupiłam karuzelkę i...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 grudnia 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Ja akurat zakupiłam w firmie Kids Concept dywan, który można prać w pralce....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 listopada 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Super obsługa i realizacja zamówienia na najwyższym poziomie. Zamówiliśmy...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 września 2020

Francuskie mebelki wątek zamknięty Ja zdecydowałam się na zakup mebelków francuskiej firmy Gautier - nowość w...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2014

Bardzo dobry jakościowo asortyment wątek zamknięty Wizyta w sklepie Kids Concept przeniosła mnie trochę w świat luksusu, marzeń...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2013

Polecam wątek zamknięty Wizyta w tym salonie nie była tylko koniecznością zakupu mebli dla dziecka,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry