Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowolona mama wątek zamknięty Polecam wyprawienia urodzin na tym placu ! Pani animatorka bardzo miła ,...
~Zadowolona mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 września 2018

Małgorzata wątek zamknięty Wiele razy korzystam z usług na tym placu. Panie zawsze uśmiechnięte, chętnie...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 grudnia 2017

nie polecam wątek zamknięty Nie polecam.obsługa dramatyczna, podobno wie co robi bo pracuje tam od lat....
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

R2 - opinia wątek zamknięty Niesympatyczna obsługa i totalne naciągactwo. Wcześniej 3 razy byli tam moi...
~R2
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 grudnia 2012

Zadowolona wątek zamknięty Moja córka bardzo dobrze się bawi i lubi gdy zostawiamy ja pod opiekaą...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 marca 2015

super plac zabaw wątek zamknięty Ja moich 5-letnich synów bardzo chętnie zabieram na ten plac zabaw właśnie...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 października 2014

Plac zabaw Galerii Przymorze wątek zamknięty Nie mam nic nikomu do zarzucenia . Moje dzieci chetnie tam chodzą i są bardzo...
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 października 2014

Mama 3 Pociech wątek zamknięty Przemiła i ciepła atmosfera, moje dzieci uwielbiają to miejsce (mam dwóch 3...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 października 2014

regulamin wątek zamknięty Nie rozumiem skąd negatywne opinie na temat pracujących tam pań. Dla mnie i...
~zadowolona mama
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 listopada 2013

Bez sensu wątek zamknięty W piątek postanowiłem pójść na ten plac ze swoim 11 - miesięcznym synkiem....
~Piotr Górski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 września 2013

Porażka wątek zamknięty W 100% zgadzam się z poprzednią opinią. Kompetencja osób pracujàcych na...
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry