Widok

Kiedyś było smacznie.

Jestem bardzo rozczarowany wizytą w Browarze. Byłem tutaj wcześniej i wszystko było ok. Teraz dania z karty nie zgadzają się z daniami podanymi na stół. Zamówione zasmażane buraczki wyglądały i smakowały jak kapusta czerwona. Zamiast dań z grilla podano dania z pieca. Np. wątróbka była sucha ,twarda , spieczona, czarna. Kolejna moja ulubiona potrawa, żeberka. W karcie napisano że z grilla a były suche jak wiór, odgrzewane w piecu. Podobnie zrobiono z wątróbką.Za taką cenę klient powinien dostać to co zamawia a nie"odgrzewane kotlety" .Nie wspomnę już o fatalnej sałatce Cezar.To nie jest tak że człowiek wypije piwo i wszystko smakuje.NIE POLECAM. Dań tak udziwnionych i niesmacznych dawno nie widziałem. Rozczarowany
Moja ocena
obsługa: 5
 
menu: 3
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
2.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowny Panie,
Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii.
Opisana przez Pana sytuacja nie jest naszym standardem, zależy nam na wysokim zadowoleniu naszych Gości, toteż każdorazowo w przypadku braku satysfakcji z otrzymanego dania powinien zostać wezwany Kierownika Sali. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, a zgodnie z tym co Pan opisuje były one uzasadnione, wymieniamy zamówione potrawy na nowe oraz proponujemy rekompensatę za zaistniałą sytuację. Będziemy się starali, aby opisany przez Pana incydent się nie powtórzył. Zapraszamy ponownie celem weryfikacji naszego zapewnienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry