Browar Miejski Sopot

Browary Restauracje Puby Jedzenie na wynos

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 35

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maria - ocena W poniedziałek 13.11.23r zarezerwowałam stolik na 5 osób, z prośbą o miejsce...
~Maria
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 19 listopada 2023

Paweł M. - opinia Wszystko ok, Pani Klaudia the best
~Paweł M.
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 13 sierpnia 2023

Wojtek - opinia wątek zamknięty Pyszne jedzenie i piwa własnej produkcji. Polecam!
~Wojtek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 grudnia 2020

Nie polecam wątek zamknięty Jedzenie smaczne, obsługa sympatyczna. Szokiem dla nas był otrzymany paragon...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 listopada 2018

Nowy szef kuchni? Wyraźne pogorszenie wątek zamknięty To była moja szósta wizyta w tej restauracji i chyba ostatnia. Początek,...
~moniak53
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Wizyta w sobotę wątek zamknięty Byliśmy w sobotę, gdzie trwał Oktoberfest. Piwo Koźlak bardzo smaczne....
~Piotr
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 września 2017

Pięknie i kulturalnie wątek zamknięty Bardzo ładny lokal, z przemiłą obsługą. Jedzenia nie będę polecać, gdyż...
~Jadzia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 września 2017

Niesympatyczna obsluga wątek zamknięty Nä zamowione przystawki do piwa czekalismy ponad 30 min. Niesympatyczny...
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2017

Kiedyś było smacznie. wątek zamknięty Jestem bardzo rozczarowany wizytą w Browarze. Byłem tutaj wcześniej i...
~Rozczarowany
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 czerwca 2017

Menu super, wystrój i klimat też. Ale pani kelnerka... wątek zamknięty Pierogi i piwo rewelacja:) Ale pani kelnerka, absolutnie na nie!!! I to już...
~Marianna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2017

Opinia wątek zamknięty W restauracji Browar Miejski Sopot bywam kilkanaście razy w roku. Zawsze...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 października 2016

Opinia wątek zamknięty Sałatka z kurczakiem i z krewetkami za prawie 30zł która składała się z:...
~Ania
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2015

Polecam - jedna z lepszych restauracji:)))) wątek zamknięty Do Browaru przychodzę regularnie od roku i nigdy się nie zawiodłam :) Obsługa...
~DDDD
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

Bardzo smacznie, ale... wątek zamknięty Byliśmy na kolacji większą grupą, jedzenie bardzo dobre i na wysokim...
~Kredkowska
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 grudnia 2015

Najlepszy stek jaki kiedykolwiek jadłem wątek zamknięty Odwiedziłem Browar we czwartek, mają dzień z wołowiną. Zjadłem...
~Matys
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 listopada 2015

obsługa... wątek zamknięty Byłem dwa razy. Za pierwszym obsługująca pani przyniosła w pretensjach...
~MK
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2015

zepsuło sie- sezon turystyczny wątek zamknięty jedzenie sie zepsuło, bywałam wczesniej lodowa sałata i brzoskwinia z puszki...
~wymagająca
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Świetne miejsce wątek zamknięty Uwielbiam to miejsce,jestem praktycznie co weekend. Piwa najlepsze! Potrawy...
~Karolina
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2015

Karolina - opinia wątek zamknięty Wystrój super aż chce się siedzieć :-) Jezdnię dobre, tylko szkoda że...
~Karolina
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 marca 2015

Nic specjalnego wątek zamknięty Zamówiliśmy dwie przystawki i deskę piw. Piwa...raczej słabe. Myślę, że...
~kasia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry