Widok

Maria - ocena

W poniedziałek 13.11.23r zarezerwowałam stolik na 5 osób, z prośbą o miejsce w 1szej sali na dzień 18.11. godz.19:00. Gdy zjawiłam się o czasie z gośćmi urodzinowymi wskazano mi nieprzygotowany stolik na 4 osoby w sali 2giej blisko toalet. Ponieważ okazałam rozczarowanie i nadal prosząc o uwagę personelu otrzymałam inny mały stolik z możliwością dostawienia krzeseł kiedy goście obok opuszcza restaurację.
W trakcie rozmowy, menadżer był arogancki. Potraktowano nas jak intruzów, oczekujących rzeczy niemożliwych. Nadmienię, że w restauracji bywaliśmy b. często , w tym na Święta, imieniny, urodziny i okazje związane z wizytami naszych przyjaciół z Podlasia. Po raz pierwszy doświadczyłam bardzo nieprzyjemnej dla mnie sytuacji, szkoda że w dniu moich urodzin. Opuściliśmy lokal. Nikt z personelu nie próbował nawet w jakikolwiek sposób zaradzić sytuacji. Nigdy nie skorzystam z usługi Browaru i nie polecę go moim bliskim i znajomym.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już dawno tam nie chodzimy. Obsługa kelnerska woła o pomstę, niekulturalni, opryskliwi z pretensjami, obrażeni o to że zawracasz im głowę w czasie kiedy oni właśnie zajęci są sobą. I te odzywki pana starszego kelnera, ten ton mądrzejszego, a jednak niedouczonego,,, po prostu śmieszne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry