Jestem klientką pani Moniki od dłuższego czasu, zawsze bylam zadowolona z cięcia i farbowania i tym razem zaufałam szefowej, zmieniła mi fryzurę ( byłam sceptyczna co do zmiany) jednak trafiła dobrze jestem zadowolona i dziękuję.