Kientka Magda - ocena
~Kientka Magda
37.31.146.*
(1 dzień temu) 25 czerwca 2026 o 13:41
Jestem klientką pani Moniki od dłuższego czasu, zawsze bylam zadowolona z cięcia i farbowania i tym razem zaufałam szefowej, zmieniła mi fryzurę ( byłam sceptyczna co do zmiany) jednak trafiła dobrze jestem zadowolona i dziękuję.
0
0