Widok

Kiepsko!

Jestem cierpliwy ale do czasu. Postanowiłem wymówić umowę dostępu do internetu bo o ile download jest w przybliżeniu zgodny z ofertą to upload to kpiny. Do tego pingi są tak nierówne, że nic dziwnego, że jest wrażenie, że internet zamiera. W nocy ok godz. 3-4 zdarza się zupełne niedziałanie netu (wszyscy śpią to se porobimy co chcemy?). Byłem w BOK na Wendy, tam jak zwykle musiałem odsiedzieć 1,5h w kolejce po czym na moje pytanie o zwalnianie internetu otrzymałem odpowiedź, że mam zrobić speedtest (UWAGA! - ze strony multimedia.pl) bo inaczej nie będzie przyjęta reklamacja. Jak pytałem o warunki wypowiedzenia to gościu obsługujący zaczął mi wciskać "superofertę". Nie wiem czy miało mnie to rozbawić czy rozwścieczyć?! Generalnie jest to provider działający na zasadzie łapania jeleni i olewania później kiedy już się podpisze umowę. Jeszcze się tylko zastanawiam nad telewizją ale z internetem to pożegnanie (bez żalu).
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 2
 
jakość usług: 1
 
awaryjność: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
olej tv bo to wielka pomyłka dostałem podwyżkę abonamentu bo podobno po roku skończył mi się jakiś darmowy pakiet niby nic bo 5 zł ale to można poinformować klienta - ale nie Multimedia .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry