Widok

Kierowca autobusu

Hej. Ma ktoś może informację czy przewoźnicy w ZKM przyjmują do pracy kobietę jako kierowcę autobusu? Nie mam jeszcze uprawnień ale chciałabym je zrobić. Martwię się jednak, że nie dostanę pracy bo jestem kobietą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No jasne jest pare kobiet jako kierowcy autobusów i całkiem dobrze sobie radzą :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak ale pytanie czy nadal przyjmują i czy świerzaka też, czy trzeba mieć jakieś doświadczenie? pracujesz jako kierowca?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
doświadczenie chociażby w kierowaniu pojazdami osobowymi w kat.B
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio dzwonilem do zkm w gdyni i powiedzieli ze nie przyjmuja w tym momencie. Daj znac jak czegos sie dowiesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do ZKM chyba nie, PKM, PKA, PKT, Gryf Kartuzy itd to są osobne spółki i wydaje mi się że to one same rekrutują
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Orientuje się ktoś, ale nie że słyszał tylko konkretnie - czy jest tu ktoś kto jeżdzi dla zkm w gdańsku lub gdyni?

Jak to wygląda naprawde z zarobkami?
PKA, Gryf, PKT, PKM?
Ostatnio często gryf daje ogłoszenie na kierowce do gdańska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
już się dowiedziałem, że podobno 2200-2500 na reke :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie 2200/2500 Gryf przyjmuje. I jest to solidna firma .pracuje tam 10lat i nie mam zamiaru zmieniać pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ALe praca ciężką i stresowa - więc te 2200 to jest nie warte zdrowia i wstawania o 4 rano.

Nie dziwota, że brakuje aż tylu kierowców - 2200zł na rękę to jest bardzo mało. Wszędzie płacą tak samo i albo 1/4 lub 1/8 etatu jeśli chodzi o miejskie spółki. Gryf jako jedyny pełny etat daje, ale też zarobisz tyle ile godzin wyjeżdzisz - około 13zł/h na rękę płacą.

A stres to chyba najgorsza rzecz w tej pracy. Kierowcy komunikacji miejskiej powinni co najmniej 3 tys zł na rękę zarabiać - w końcu oni nas wożą i odpowiadają za bezpieczeństwo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracujesz 10 lat i zaglądasz na to forum dla szukających pracy ???
Chyba twoja wypowiedź nie jest wiarygodna ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja nie pracuje 10 lat, ale podejdż na pierwszą lepszą pętlę autobusową i zapytaj kierowców jak się im pracuje?

Bo ja pytałem to w Gdyni mi jeden odpowiedział że po 10 latach ma 2600 na rękę.

Początkujący ma 13zł na rękę i etat rodzaju 1/8 llub 1/4 a jeżdzi tak jak na cały etat + do tego 12% premii oraz 8% premii uznaniowej oraz około 100zł ze sprzedaży biletów.

Kokosy to nie są a praca od 3-4 rano lub do póżnych godzin nocnych a do tego ogromny stres.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gait przyjmują tylko z wypłatami oszukują
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Własny biznes - jak się reklamować? (176 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

do góry