Widok

Kierunkowskazy

Do czarnej pani z napompowanym ustem! Poczytaj proszę instrukcję obsługi swojego Paseratti i sprawdź gdzie w tym cudzie techniki ukryte są kierunkowskazy i światła przeciwmgłowe oraz jak ich używać. Miłego dnia
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4

co do świat przeciwmgielnych to niech ludzie poczytają kiedy je się używa:
tj - tylne światło przeciwmgielne włącza się przy widoczności mniejszej niż 50m - i może zbyt śmiało - ale powiem, że jak stoisz w korku masz za sobą samochód, który dobrze widzisz a nawet stoi on 2m od twojego zderzaka - wyłącz to pierońskie światełko - wiem że jest na wyposażeniu samochodu i to radość włączyć 3 razy w roku bo nie używane - ale ludzie to przeszkadza..

Z przednimi też nie przesadzajcie - jak widzisz samochód przed i za tobą to oni też Cie widza,
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie rozumiem tej nienawiści do tylnego przeciwmgielnego. Jak stoję w korku lub na światłach i ktoś przede mną ma je włączone, to absolutnie mi ono nie przeszkadza ani mnie nie razi. Ja go w sumie nie używam, ale nie nienawidzę całej reszty, która je włącza.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 17

za to się mandacik należy - w momencie poprawy widoczności należy wyłączyć
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na wiosce kierunkowskazy są bez sensu. Ja używam tylko w mieście.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Chyba Panu to przeszkadza i jeszcze paru innym kierowcom. Mnie nikt nigdy takim światłem nie oślepił.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Tylne przeciwmgłowe gdy jest umieszczone wysoko przy dobrej widoczności i małej odległości potrafi razić aż oczy bolą.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Baninie muszą być jakieś cieki wodne, pola energetyczne lub jeszcze inne licho, bo w bardzo wielu samochodach kierunkowskazy nie działają ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
A po co używać kierunkowskazy na wsi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Trzeba być niezłym tchórzem by wypisywać takie rzeczy na forum. Trzeba było osobiście podjechać do tej pani, zwrócić uwagę o kierunkowskazach i światłach oraz przekazać swoją cenną uwagę na temat ust. Tchórz i tyle.
Co do przestrzegania przepisów ruchu drogowego to szkoda strzępić język. W Baninie tylko policja i wysokie mandaty coś mogą wskórać. Apele tu nic nie dają. Najlepszym przykładem jest parkowanie pod szkoła.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przecież jest tam parking to chyba parkować można?
Nawyzywałeś go od tchórzy aż miło, masz żonę z takimi ustami i dotarło do ciebie że coś jest nie tak bo okna są ciągle czyste?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Parking pod szkołą jest dla niepełnosprawnych oraz autobusów. To po pierwsze.
Po drugie, stwierdziłem fakt, że ktoś jest tchórzem.
Po trzecie, daj znać kiedy i gdzie możemy się spotkać. Nie będę niczym straszył. Po prostu będziesz miał okazję mojej żonie powiedzieć to prosto w oczy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Grubasy parkują pod szkołą i wysadzaja grube dzieci.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Widzisz Wojtek, tak się kończy rozmowa z forumowymi napinaczami. Nieraz już podawałem adres i zapraszałem tych co najgłośniej szczekali - jeszcze żaden nie przyszedł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Passat się pisze. To jest jedna z nielicznych marek samochodów które nie są seryjnie wyposażone w kierunkowskazy. Tak tak, to cudo zwane dalej kirunkowskazami jest za dopłatą. W tym przypadku właścicielka powinna wywiesić z tylu i z przodu ostrzeżenie że pojazd jest uprzywilejowany.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jutro będą chodzić po Baninie wolontariusze od kierunkowskazów i je likwidować przy pomocy twardych narzędzi co was później wszystkich uspokoi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja masz tablice rejestractracyjna z Mazur też nie musis używać kierunkowskazów. Tam tak się jeździ.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

NBR i wszystko w temacie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIL i wszystko w temacie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jutro przyjezdza Husaria Księcia Witolda na koniach ona wam da w znaki i wasze pieprzone światełka w samochodach nauczcie się w końcu jeździć balwany
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Husaria była Polska a ksiażę Witold Litwinem był.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co ma brak kierunkowskazów do "napompowanych ust" ? Boli Cię że kogoś stać na zabiegi kosmetyczne a Ty nawet nie masz na kino, czy jaka jest przyczyna Twojej frustracji ? Zastanawiam się czy tylko Banino jest takie specyficzne, czy to domena większości, a po prostu wolność anonimowej wypowiedzi skłania ludzi do pieprzenia głupot na forach internetowych ?
Jestes odważny to zatrąb swoim wspaniałym autem albo zajedż jej drogę, wyjdz i zwróc uwagę a nie wylewasz szambo na forum jak jakies dziecko. Dziecko swoje też nauczysz, ze jak ktoś go uderzy to ma nic nie zrobić, tylko potem opisać to na forum ?
Świat się kończy, ludzie żyją w internecie a w realu to tylko statyści.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Botox ma też skutki uboczne. W twoim przypadku zaburza pojmowanie rzeczywistości.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Usłyszałeś w telewizji fajne słowo i będziesz teraz chodził i powtarzał ? :)
Kwas hialuronowy jest lepszy, ale co frustrat internetowy może o tym wiedzieć ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Marcinek zluzuj gumki i spadaj wielbicielu realnych napompowanych kotków pięknotków.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

:))) jaki znawca :)))) lepszy? Lepszy od czego? Od botoksu? :))) To może poinformujmy jeszcze forumowiczów,że botoks stosuje się od oczu w górę, a kwas od oczu w dół :)))) dlatego Marcinek taki zorientowany ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Anonimie temat jest o ustach więc po co farmazonisz o botoksie od oczu w górę? Za dużo wstrzyknąłeś i pustą przestrzeń w czaszcze w końcu Ci wypełniło :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Raczej pozostaje współczuć, że ktoś ma tak niskie poczucie swojej wartości i dowartościowuje się poprawiając urodę w wątpliwy sposób. Z bogactwem ma to niewiele wspólnego,ale z buractwem już i owszem.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wszystkie rejestrację typu nil gwe przed wjazdem do miasta winny ubiegać sie o wizę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czyli masz takie wysokie poczucie wartości że się nie depilujesz nigdzie, nie chodzisz do fryzjera, nie nakladasz makijażu ani nie malujesz paznokci? To jest dokładnie to samo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Informacja dla tych ktorym przeszkadza światlo tylne przeciwmgielne. Jesli cie razi włącz swoj mózg i wylącz swoje swiatla długie bo prawdopodobnie sieroto oślepiasz auto z przodu i jadacych z na przeciwka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mógłbyś tez włączyć myślenie. Jazda z włączonymi przeciwmgielnymi jest dopuszczalna tylko w określonych warunkach
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

co wiecej jest karana mandatem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

do góry