Kikada

Solaria

Gdynia, adm. Józefa Unruga 50A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jak najbardziej polecam :) wątek zamknięty Zawsze czysto i schludnie, nigdy się nie zawiodłam.
~Sandra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 czerwca 2013

chylońska wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam to solarium. Czas tam spędzony traktuje jako...
~Sandra
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lipca 2012

solarium na ul.Chylońskiej wątek zamknięty Bardzo polecam solarium na Chylońskiej. Czysto, miło, bardzo dobre łóżka....
~Dorota
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lipca 2011

Polecam i zachęcam do skorzystania wątek zamknięty Korzystam z solarium KIKADA ale na Chylonskiej (jest to filia). Jestem bardzo...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 września 2010

Sympatycznie wątek zamknięty Polecam!!!Czysto i mila obsługa. Lampy jak dla mnie w porzadku.
~Niuni@
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 czerwca 2010

Polecam gorąco:) wątek zamknięty Opalałam się wielokrotnie w tym solarium i jestem bardzo zadowolona - ale...
~Gość
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2010

Polecam innym wątek zamknięty Lampy na dolnych łóżkach bardzo fajne mocne i opalają polecam także tubę....
~Magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 marca 2010

MIŁO!!! wątek zamknięty Od jakiegos czasu znowu korzystam z tego solarium i musze przyznac ze zmiana...
~mała miiiiiiiii ;)
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 marca 2010

wszystko O.K wątek zamknięty swietna obłsługa .Polecam poniewaz jest bardzo czysto ,przyjemnie i ceny...
~Jurek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 marca 2010

Polecam wątek zamknięty Szczerze, Kikada to najlepsze solarium na jakim byłam. Może i ceny nie są za...
~Malina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 marca 2010

masakra wątek zamknięty Obsługa fatalna, niby do 21, a już o 20.30 smętne miny i jakieś uwagi:/ lampy...
~pati
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 lutego 2010

TRAGEDIA wątek zamknięty Byłam pierwszy raz. Położyłam się na 8min. Łóżko tak jak było zimne na...
~Zniesmaczona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 listopada 2009

Ceny średnie ale obsługa fatalna wątek zamknięty Jestem stałym klientem tego lokalu,mozna rzec że diamentowym ale nie jestem...
~nicola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 stycznia 2009

stare lozka , za te cene ok ale sa lepsze w tej cenie w gdyni wątek zamknięty te modelel lozek sa troszke juz starawe , 500 jest ok ale powinny byc lepsze...
~xxxman
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 grudnia 2007

dramat wątek zamknięty łóżka bardzo dobre, ale za to jak ceny podskoczyły, nie opłaca się, aż tyle...
~Mróweczka
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

15

wątków

do góry