Widok

Kim jest Halewicz?

Za kazdym razem, kiedy tylko zaglądam na forum (a zdarza sie to nawet w tygoniowych przedziałąch czasowych), mam "przyjemność" czytać wypociny niejakiego Pana HALEWICZA. Kto to jest i czemu siedzi niemal na każdym wątku forum? Po przeczytaniu kilku jego wypowiedzi stwierdzić mogę, że napewno załadając ten wątek karmię jego żądzę istnienia na forum...
Tak więc Panie Halewicz, niniejszy wątek dedykuję Panu. Nażryj się Pan...
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 12
hal poskarżył się adminowi. Ocenzurował sieć.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie wątek nimfomanki,która spała z Halewiczem ?????????
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale ja go nie atakuję, nie oceniam (nie padło ani jedno moje słowo na temat tego czy pisze mądrze czy nie) chodzi mi o to, że wg mnie czuje on przedziwną dla mnie i niezrozumiałą, potrzebę głoszenia swych teorii w każdym (każdym!) temacie. Wiem, wiem - każdy ma prawo... ale dla mnie to dziwne i świadczy o bardzo wysokim mniemaniu o sobie. A zadufanych w sobie ludzi nie lubię ;-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ KiK

Ponieważ zostałem wywolany do tablicy, więc i ja zabiorę głos. Pan przede wszystkim cierpi na kompleksy, ktore próbuje ukrywać pod warstwą specyficznej retoryki - czyli forma przerasta treść, pardon - treści tu kompletnie brak. Nie widziałem żadnego pańskiego i n d w i d u a l n e g o wpisu - jest tylko podpinanie się pod cudze wątki, co świadczy albo o chorobliwej nieśmiałości albo o braku wlasnego zdania. A jeśli wziąć pod uwagę,że w międzyczasie chłop w sadize sliwki rwie, to zaczynam mieć jeszcze inne podejrzenia.

A jeśli chodzi o wspomnianą retorykę - to chciałbym przypomnieć,że Polacy nie gęsi i swój język(i kulturę) mają i nie muszą odwoływać się do dalajlamy bo to też świadczy o niesamodzielnśći inelektualnej i o nieumiejętnośći posługiwania się leżącymi pod nosem narzędziami.

Co zaś do Halewicza, to obecność Halewicza jest jak najbardziej użyteczna - lepszego dowodu kompromitującego sposoby prowadzenia pseudodyskusji na żadnym forum się nie uświadczy.Wiem,że w Polsce z braku racjonalnych kryteriów w mediach nie można się skompromitować, ale Halewiczowi to się udaje.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie siej wiochy wiesiu:) Halewicz bardzo mądrze pisze. Racja ze ma ostre teksty ale przynajmniej ma swoje zdanie i potrafi go bronić. Nie zauważyłam żeby Halewicz pierwszy kogoś atakował.
Zawsze znajdzie się taka wiesia czy ktoś taki co atakuje Halewicza a potem się dziwi ze gdzieś pada ostre słowo.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11
ja tam nie wiem kim on jest co robi etc. nieszczególnie mnie to interesuje. Ale wiem jedno - od momentu kiedy p. Halewicz przyłączy się do jakiegoś wątku - a jest przecież w każdym, nie idzie tego dalej czytać. Zawsze musi przekazać swoją wersję i poglądy - tak jakkby to było ważniejsze od glównego tematu, jakby wszustkich musialo to interesować. Wyczuwam meeegga kompleksy;-)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
SAma Prawda
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
@sadyl
No i ...?
Przeczytalam
I coz jest tam takiego napisanego?
"Buczacy "zachowali sie podle i nic tego nie zmieni.
W takim miejscu nie powinno byc zadnych "SCIEC"politycznych!
A pan Halewicz pisze co mysli - i dobrze.
W koncu,kazdy z nas pisze co mysli.
Ilu piszacych - tyle zdan.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Glupi tryu:>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
dość tego miodu,
wszyscy wiemy, że Halewicz to stary kiep i zbereźnik...

ja dalej podtrzymuje, że ten człowiek ma coś z główą

jaki dorosły i rozsądny facet spędza tyle czasu na forum, komentuje najróżniejsze atki (w tym o podpaskach dla kobiet) i do tego zostawia tyle informacji o sobie w necie...

poza tym jest to przypadek megalomana, Halewicz zgadza sie ze zdaniem innych tylko jak jest takie jak jego, najlepszymi dla niego rozmowcami sa jego adoratorzy...

adoratorzy to ta grupa, ktora uwaza Halewicza za czlowieka szerokich horyzontow i inteligentnego a nie dostrzega plytkosci wiedzy Halewicza (dla mnie Halewicz to kliniczny przypadek umyslu typu salonowego), nie dostrzega także prymitywizmu Halewicza, widocznego najlepiej w wątkach politycznych oraz gdy już nie ma żadnych argumentów...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6
@TB:
Bardzo mądra wypowiedź.

Sam również wielokrotnie polemizowałem z Halewiczem - ale szanowałem go i jego prawo do własnych poglądów, dopóki Hal nie zaczął uciekać się do wycieczek osobistych wobec swoich forumowych przeciwników. Bo obrzucanie kogoś błotem tylko dlatego, że ma odmienne zdanie nie przystoją osobie uważającej się za inteligentną i kulturalną.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tinker Bell brawo to jest właśnie to nic dodać nic ująć
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Naprawdę, mnie bawi to jak jedna osoba, może wywoływać w ludziach emocji. Zwłaszcza tych negatywnych.
Doprawdy, czy to co Halewicz wypisuje, jego poglądy, dobre rady...wpływają na Wasze życie?:) Jeśli tak, to bardzo smutne.

Niewątpliwe jest to, że wyróżnia się na tle tylu forumowych osób.

Wiele razy nie zgadzałam się z Halewiczem. Ale nigdy mnie nie obraził. Może dlatego, że ja w niego również nie miotałam pociskami?

Wkurzają mnie jego poglądy na tematy alimentów, dzieci, rodzin;) itp...ale to są jego poglądy nie moje:) A jak wiadomo prawda jest jak d*pa. Każdy ma swoją;)

Nie będę na siłę go przekonywać do swoich racji, bo i PO CO? I DO CZEGO BYŁOBY MI TO POTRZEBNE?
Nie pijam z nim kawy, nie mijam na ulicy, jest mi zupełnie anonimowym człowiekiem.

Trochę dystansu do forum i jego użytkowników radzę.
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy krytyka powoduje intelektualnie miernotami chyba nie bo człowiek tak już ma iż ma różne zdania a obrażanie kogoś to inna sprawa osobiście nie lubie osób które próbują narzucić swoje przekonania aczkolwiek jako do człowieka nie mam wobec niego zastrzeżeń do jego wypowiedzi owszem mam ale do ~Sgh to du..owłazów nie cierpie -ble!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
~Sgh :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Intelektualnymi miernotami są w tym wątku ci co tak zajadle krytykują Hala.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
dddddd
zdefiniuj "miernota intelektualna" ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
wyszla halowi sloma z butów///

a raczej miernota intelektualna

ale slepe tego nie widza
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
admin czuwa
buahahahaha
nie wolno drażnić hala ani admina


popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie widzę w tej wypowiedzi nic strasznego (:
się czepiasz sadyl ...
zajmij się sobą :))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
do góry