Kinesis

Rehabilitacja Salony masażu

Gdańsk, Lucyny Krzemienieckiej 9A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Danuta - opinia Pan Michał jest super specjalistą, a przy tym miły, uśmiechnięty i uważny....
~Danuta
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 27 lipca 2023

Marta - opinia wątek zamknięty Trafić do Michała bezcenne! Polecam, pełen profesjonalizm!
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 czerwca 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie i z zaangażowaniem! Polecam!
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm oraz zaangażowanie pana Michała są na najwyższym poziomie. Z...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Pan Michał jest super profesjonalnym specjalistą oraz super sympatycznym...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2021

Hania - opinia wątek zamknięty Pan Michał jest doskonałym specjalistą i bez wątpienia właściwą osobą na...
~Hania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 kwietnia 2021

Janina - opinia wątek zamknięty Jestem wdzięczna losowi że trafiłam do tego gabinetu po wielu latach zmagania...
~Janina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 marca 2020

Łukasz - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, a przy tym fajny i serdeczny człowiek. Ręce Pana...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lutego 2020

Beata - opinia wątek zamknięty Przyjechałam do córki z ogromnym bólem biodra i nogi. Po jednym masażu u Pana...
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 stycznia 2020

Ewa Kaian - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam masaż u Michała, głęboka praca, spokoj, uwaznosc na...
~Ewa Kaian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 grudnia 2019

Mira - opinia wątek zamknięty Pan Michał ma bardzo profesjonalne podejście. Nie tylko skutecznie pomaga w...
~Mira
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 listopada 2019

Naprawdę warto! wątek zamknięty Trafiłam do pana Michała, raz z bólem barków (chyba od stresów), dwa z bólem...
~Urszula
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 listopada 2019

polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Z polecenia z bolem nogi skorzystałam z naprawdę najbardziej profesjonalnego...
~Gabriela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 czerwca 2019

Profesjonalizm i zaangażowanie! wątek zamknięty Pan Michał jest świetnym masażystą. Po kilku wizytach czuję się zdecydowanie...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Fachowiec wątek zamknięty Michał jest świetnym fizjoterapeutą i masażystą. Jako były sportowiec ma dużą...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 listopada 2017

Profesjonalnie! wątek zamknięty Opieka na najwyższym poziomie. Polecam!
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2017

POLECAM!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam! Pan Michał jest świetnym specjalistą. Uważnie słucha...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

wyleczona kontuzja wątek zamknięty Jestem sportowcem i od wielu lat zmagałem się z bólami w okolicach ścięgna...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 września 2016

Naprawdę polecam! wątek zamknięty Polecam masaż w gabinecie Kinesis! Gdy zaszłam w ciążę pojawiły się u mnie...
~Ola R.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2016

Pełen profesjonalizm, skuteczność i pasja wątek zamknięty Trafiłem do pana Michała z potwornym bólem pleców spowodowanym kontuzją...
~M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry