Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kurs masażu I i II stopnia wątek zamknięty Właśnie ukończyłam kurs masażu I i II stopnia i szczerze polecam! Zajęcia...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Kurs masażu I i II st.w stu procentach spełnił moje oczekiwania. Rzetelne...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

Strzał w 10 wątek zamknięty Skończyłam kurs I i II stopnia i mogę szczerze powiedzieć że naprawdę warto!...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

Asia - opinia wątek zamknięty Krotko: nie bedziecie zalowac, ze wybraliscie wlasnie ta szkole ! Goraco...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 stycznia 2015

Rewelacja ! wątek zamknięty Szczerze polecam szkołę Kinetic! Odbyłam kurs masażu bańką chińską i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 marca 2014

Kurs Fizykoterapii wątek zamknięty Z przyjemnością wystawiam pozytywną opinię na temat kursu fizykoterapii....
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

Kurs- Fizykoterapia wątek zamknięty Same pozytywne wrażenia i odczucia.
~Kursant
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

Profesjonalizm i atmosfera wątek zamknięty Cały kurs odbył się bez najmniejszej wpadki ani czegokolwiek do czego mógłbym...
~Maciek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

kurs fizykoterapii wątek zamknięty Witam wszystkich chcących i wachających się we wzięciu udziału w szkoleniach...
~LESZEK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lipca 2013

Kinetic- kurs fizykoterapii wątek zamknięty Polecam, naprawdę warto! Idealna możliwość na podniesienie swoich...
~Jakub
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

Mirosław - opinia wątek zamknięty doświadczenie dydaktyczne w nauczaniu i doświadczenie terapeutyczne...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry