Odpowiadasz na:

Sędzio

Tekst Bagginsa o którym mowa wydaje mi sie bardzo klarowny i precyzyjny. A zmiana słowa z pojmowany a podejmowany byłaby dość znacząca. Zresztą słowo podejmowany brzmiało by dość dziwnie w tej... rozwiń

Tekst Bagginsa o którym mowa wydaje mi sie bardzo klarowny i precyzyjny. A zmiana słowa z pojmowany a podejmowany byłaby dość znacząca. Zresztą słowo podejmowany brzmiało by dość dziwnie w tej wypowiedzi i nie pasowałoby do jej reszty.
Nie denerwuj się, każdemu zdażają się takie drobne pomyłki. Ciężko czasem się przyznać do błędu, ale myśłę że warto. Szczególnie gdy wydało się na ich podstawie fałszywy osąd. Jeśłi ktoś nie przyznaje sie do pomyłek (szczególnie przed samym sobą) to nie jest w stanie dotrzeć do prawdy.

zobacz wątek
21 lat temu
~Zwierz

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry