Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty W Klakierze byliśmy po raz pierwszy w wakacje 2016 roku, korzystaliśmy wtedy...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 stycznia 2017

Niesamowicie odmienione miejsce wątek zamknięty Byliśmy tam z oferty goupona. Wejście można by odnowić ale sama sala od...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 października 2016

brawo! wątek zamknięty Polecam dobre jedzenia i super atmosferę.
~Mors Albert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

Michał - opinia wątek zamknięty Niedawno byłem wieczorem w tej restauracji i moje wrażenia są bardzo dobre,w...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

polecam wątek zamknięty W Sabacie wyprawialiśmy komunię. Piękne miejsce i fajny lokal. Obsługa bardzo...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 maja 2013

klientka - opinia wątek zamknięty Na wejściu do lokalu przywitał nas smród papierosów!Okazało się,że przy...
~klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lutego 2013

Tragiczna kuchnia wątek zamknięty Niestety dania które nam podano były najniższej jakości. W życiu nie...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 września 2012

Fajna knajpa, fatalne jedzenie wątek zamknięty Piękne położenie, miła atmosfera, kompetentna obsługa... ale tak niedobrego...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 września 2012

Jest OK wątek zamknięty ...chociaz ceny jak na standard i lokalizacje zbyt wysokie. mysle, ze...
~LesCo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 stycznia 2012

SŁABO wątek zamknięty obsługa jest nie miła,a zamówiony posiłek dostałem po 40minut i był zimny,a w...
~tata z dzićmi
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 stycznia 2009

A ja polecam:) wątek zamknięty Kuchnia smaczna, obsługa uprzejma. Zapłaciłem 14 zł za dużą kawę oraz dwie...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2011

ręce opadają wątek zamknięty byłem rano! królewny tj. Jadzia i Milena wielkie gwiazdy zapatrzone w siebie...
~nie ważnę, widzę to wszystko
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lutego 2011

bardzo miłe miejsce wątek zamknięty Wczoraj z rodziną postanowiliśmy wybrać się na narty na Łysą - nie byliśmy od...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 stycznia 2011

A ja polecam:) wątek zamknięty Jestem zdziwiona opiniami poniżej, albo to ja mam szczęście i trafiam na...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 stycznia 2011

Niezadowolenia wątek zamknięty Tragedia, tragedia i jeszcze raz tragedia. Byłem ze znajomymi, zostawiliśmy...
~Marcin
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 lutego 2010

flaki zamiast bogracza wątek zamknięty Zamówiłam 3 bogracze i 1 flaki dostałam 1 bogracza i 3 flaki. Pan...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 lutego 2009

Totalna Porażka wątek zamknięty Ogólna ocena: beznadziejnie. Byłam tam na weselu. Obsługa miała wszystko...
~Julka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 października 2008

:( wątek zamknięty Nie mila atmosfera stworzona przez kierownika Sabatu pana Slawka.Zachowanie...
~AGATA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 stycznia 2010

nie polecam wątek zamknięty Byłam tu na firmowej imprezie. Mięso i ryż twarde i nieświeże. Drinki...
~Dorota
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

19

wątków

do góry