Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dagmara - opinia Szczerze polecam Kancelarie Pana Mecenasa Marcina Klamann. Dzięki...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 20 grudnia 2020

Donald Dobrowodzki - opinia Rzetelny i kontaktowy adwokat. Polecam
~Donald Dobrowodzki
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 15 grudnia 2020

Aneta - opinia Pan Mecenas Marcin Klamann wyróżnia się najwyższą jakościa, profesjonalizmem...
~Aneta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 czerwca 2020

Ania - opinia Miałam przyjemność korzystać z usług Kancelarii Adwokackiej Klamann &...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 czerwca 2020

Beata - opinia Dzięki pomocy prawnej i wsparciu na każdym etapie, przez sprawę rozwodową...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2020

Mateusz - opinia Z usług kancelarii korzystałem kilkukrotnie i śmiało mogę polecić. Prawnicy...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lutego 2020

S.K. - opinia Profesjonalnie i konkretnie, ale przede wszystkim skutecznie. Mając styczność...
~S.K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lutego 2020

Turzynski - opinia Bardzo dobry kontakt, punktualny, rzetelnie przekazywane wszystkie...
~Turzynski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lutego 2020

Krzysztof J. - opinia Mój wybór tej kancelarii był zupełnie przypadkowy. Temat z jakim się...
~Krzysztof J.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 stycznia 2020

Konsultacje prawne. wątek zamknięty Z pomocy kancelarii korzystałem w sprawach związanych z rękojmią za wady oraz...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 września 2019

Najlepsza Kancelaria w Trójmieście wątek zamknięty Pełna profesjonalność, zaangażowanie, terminowość i stuprocentowa...
~Stanisław Przytuła
1

dodano: 25 czerwca 2018

Kancelaria warta polecenia ! wątek zamknięty Miałem zaszczyt korzystać z usług Pana Marcina Klamann i polecam Go wszystkim...
~Roland
-

dodano: 16 lipca 2019

Romuald - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z prowadzenia sprawy sądowej przez Kancelarię...
~Romuald
-

dodano: 3 lipca 2019

Ela - opinia wątek zamknięty Indywidualne podejście do sprawy, profesjonalna kancelaria.
~Ela
-

dodano: 28 maja 2019

Sprawa medyczna wątek zamknięty Konkretnie i spokojnie. Wsparcie i odpowiedź na każde pytanie. Rozbieranie...
~Medyk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 maja 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Kancelaria na wysokim poziomie.
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Doradztwo prawne wątek zamknięty Obsługa w pełni profesjonalna. Otrzymałem precyzyjne odpowiedzi na wszystkie...
~Adam
-

Negocjacja z pracodawcą wątek zamknięty Z kancelarii korzystałam w sprawie z pracodawcą. Mecenas Klamann prowadził...
~Anna G
-

Highly Reccomeneded wątek zamknięty Extremely professional and honest service from start to finish, I would...
~Steve Baker
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 września 2016

Serdecznie polecam. Fachowa i kompleksowa pomoc prawna wątek zamknięty Dzięki kancelarii zaoszczędziłem mnóstwo czasu, pieniędzy i przede wszystkim...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry