Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
GL - ocena W powodzeniu mojej sprawy niezwykle duze znaczenie miało natrafienie na Panią...
~GL
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 11 stycznia 2024

Magda - opinia Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panią Mecenas Anną Kujaszewską!...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 3 sierpnia 2023

Agnieszka - opinia Konkretnie, rzeczowo i z zaangażowaniem. Polecam.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 10 lipca 2023

Renata - opinia Dobry kontakt, konkretna i najważniejsze skuteczna pomoc, polecam!
~Renata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lutego 2023

Joanna - opinia Najlepszy Prawnik ever! Merytoryczny, bardzo zaangażowany, a co najważniejsze...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 sierpnia 2022

Sebastian Staubach - opinia Bardzo konkretny adwokat nie obiecuje cudów stawia sprawę jasno bardzo...
~Sebastian Staubach
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 czerwca 2022

Nina - opinia Śmiało mogę powiedzieć, że Pani mecenas dokonała rzeczy niemożliwej. Trafiłam...
~Nina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Korzystałam z pomocy prawnej Pani mecenas Anny Kujaszewskiej i śmiało mogę...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 kwietnia 2022

Katarzyna O - opinia wątek zamknięty Pani Adwokat cudowny człowiek a przede wszystkim genialny adwokat....
~Katarzyna O
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 marca 2022

Dagmara - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam Kancelarie Pana Mecenasa Marcina Klamann. Dzięki...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 grudnia 2020

Donald Dobrowodzki - opinia wątek zamknięty Rzetelny i kontaktowy adwokat. Polecam
~Donald Dobrowodzki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 grudnia 2020

Aneta - opinia wątek zamknięty Pan Mecenas Marcin Klamann wyróżnia się najwyższą jakościa, profesjonalizmem...
~Aneta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 czerwca 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Miałam przyjemność korzystać z usług Kancelarii Adwokackiej Klamann &...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 czerwca 2020

Beata - opinia wątek zamknięty Dzięki pomocy prawnej i wsparciu na każdym etapie, przez sprawę rozwodową...
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 maja 2020

Mateusz - opinia wątek zamknięty Z usług kancelarii korzystałem kilkukrotnie i śmiało mogę polecić. Prawnicy...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lutego 2020

S.K. - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie i konkretnie, ale przede wszystkim skutecznie. Mając styczność...
~S.K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lutego 2020

Turzynski - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt, punktualny, rzetelnie przekazywane wszystkie...
~Turzynski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lutego 2020

Krzysztof J. - opinia wątek zamknięty Mój wybór tej kancelarii był zupełnie przypadkowy. Temat z jakim się...
~Krzysztof J.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 stycznia 2020

Konsultacje prawne. wątek zamknięty Z pomocy kancelarii korzystałem w sprawach związanych z rękojmią za wady oraz...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 września 2019

Najlepsza Kancelaria w Trójmieście wątek zamknięty Pełna profesjonalność, zaangażowanie, terminowość i stuprocentowa...
~Stanisław Przytuła
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry