Lube chodzić do galeri63 ale raczej na piwo czy drinka niż na coś do jedzenia. To bardzo klimatyczne miejsce świetnie zlokalizowane samo jedzenie ok ale raczej wizyty tam traktuje jako spotkanie przy piwie