Kliniczny Oddział Ratunkowy

Pogotowie ratunkowe

Gdańsk, Mariana Smoluchowskiego 17

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grzegorz - ocena Tragedia. Trafiłem tam przywieziony karetką z ostrym bólem brzucha i...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 marca 2024

KOR-eańczyk - ocena Po wielogodzinnej procedurze kwalifikacji i przyjmowania, wieczorem ulokowano...
~KOR-eańczyk
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 25 stycznia 2024

Pacjent - ocena Zero kompetencji ,brak jakichkolwiek informacji, pacjenci siedzący na...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2024

Miki - ocena Tragedia strasznie powolni ludzie tam pracują
~Miki
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 11 grudnia 2023

Joanna Prabucka(matka pacjenta) - ocena Jestem matką pacjenta,który przebywał po próbie samobójczej na sali...
~Joanna Prabucka(matka pacjenta)
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 1 grudnia 2023

Wioletta - ocena Bardzo miłe i fachowe podejście do pacjenta. Mieliśmy szczęście bo było mało...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 19 listopada 2023

tomasz kozłowski - ocena 28-10-2023, 15:47 Dziękuję wszystkim dobrym ludziom za uratowanie mi zdrowia,...
~tomasz kozłowski
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 29 października 2023

Zniesmaczony - ocena Niech nikt z Was nigdy nie idzie na KOR do UCK. Bardzo nie przyjemnie ludzie....
~Zniesmaczony
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 7 września 2023

Mateusz - opinia poprosiłem lekarza o zwolnienie lekarskie i choć powiedział mi że je wystawi...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 4 sierpnia 2023

MMax - opinia Totalny bałagan!!! Mąż po g.17 trafił na Kor , z powodu silnych dolegliwości...
~MMax
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 17 czerwca 2023

Rafał - opinia Bardzo miła obsługa na KOR sympatyczne pielęgniarki świetni lekarze jestem...
~Rafał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 grudnia 2022

M. - opinia Totalna porażka. 6 godzin oczekiwania. Nie było tłumu, wręcz przeciwnie. 6...
~M.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 listopada 2022

Daria - opinia Trafiłam wczoraj. Ogólnie byłam w ogromnym szoku . Wszyscy bardzo kulturalni,...
~Daria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 listopada 2022

Wdzięczny - opinia Dziś w KOR w strefie segregacji pracuje uśmiechnięty anioł.
~Wdzięczny
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 września 2022

zrozpaczona - opinia Kompletny brak organizacji pracy !!!!Od tego powinni wprowadzać zmiany....
~zrozpaczona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 września 2022

Janusz - opinia Witam miałem nieprzyjemność tam spędzić czas który zapamiętam na długo....
~Janusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lipca 2022

Pacjentka Anna - opinia Przyjechałam na KOR z covidem. Czas oczekiwania to dramat, i uzyskanie...
~Pacjentka Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lipca 2022

zawiedziony pacjent - opinia wątek zamknięty Spędziłam tam 18 godzin z poniedziałku na wtorek 21-22.03.2022 coś okropnego....
~zawiedziony pacjent
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 marca 2022

ZH - opinia wątek zamknięty Jestem tu od wczoraj od godziny 8,30 Teraz jest godz. 00,22 wszystkie...
~ZH
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 lutego 2022

Kuba - opinia wątek zamknięty Pacjent to przedmiot, grat ...personel zero empatii, zrozumienia,...
~Kuba
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry