Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jagoda W. - opinia Tutaj znalazłam pomoc - włosy mi mocno wypadały. Długo nie wiedziałam do...
~Jagoda W.
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 20 sierpnia 2023

Ula R. - opinia Bardzo polecam! Poszłam na wizytę do Pani Trycholog, ponieważ coraz bardziej...
~Ula R.
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 2 lipca 2023

Lion - opinia Nie byłem zadowolony z badania i proponowanych zabiegów
~Lion
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 24 czerwca 2023

Alicja - opinia Cieszę się ,że po wielu latach zmagań z problemem moich włosów trafiłam w...
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 6 maja 2023

Alicja - opinia Mega konkretny specjalista. Pani trycholog szczegółowo i dokładnie bada ,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 kwietnia 2023

Zuza - opinia wątek zamknięty Witam. Niedawno odbyłam pierwszą wizyte u trychologa Pani Gorszewskiej. W...
~Zuza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 stycznia 2022

Adam - opinia wątek zamknięty Udałem się do kliniki z nawracającym łupieżem. Od dawna nie mogłem sobie z...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 maja 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Widać, że temat medycyny estetycznej, nie jest im obcy. Problemy zamieniają w...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2021

Justyna - opinia wątek zamknięty Jestem po prostu dozgonnie wdzięczna klinice i trychologom za pomoc w...
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 marca 2021

Zuzanna - opinia wątek zamknięty Korzystam z zabiegów medycyny estetycznej od wielu lat, ale jeszcze nigdy nie...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 marca 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Dziękuję za zaangażowanie i profesjonalizm w każdym calu. Mimo upływu czasu...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lutego 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm, zaangażowanie, a przede wszystkim skuteczność. Wspaniała...
~Julia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lutego 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Polecam. Korzystałem nie raz z zabiegów kliniki Gorszewskiej.
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lutego 2021

Wiola - opinia wątek zamknięty Przez wiele lat próbowałam uporać się z moim problemem. Nie udawało się...
~Wiola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

asiaM - opinia wątek zamknięty Razem z mamą korzystamy u nich regularnie z zabiegów medycyny estetycznej....
~asiaM
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 stycznia 2021

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Dziękuję za zaangażowanie i profesjonalizm w każdym calu, a także dobre...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 stycznia 2021

Ola Kuczkowska - opinia wątek zamknięty Wykonałam w tej klinice powiększanie ust na początku marca. Teraz gdy minęło...
~Ola Kuczkowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 czerwca 2020

Zadowolona Klientka - opinia wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem tego trychologa. Borykałam się z problemem skóry...
~Zadowolona Klientka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 stycznia 2020

Kasia Szulta - opinia wątek zamknięty Borykałam się od dłuższego czasu z problemem skóry głowy, na tą Panią...
~Kasia Szulta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 grudnia 2019

Warto wątek zamknięty Przesympatyczna Pani trycholog. Wszystko dokladnie wyjasnila. Zlecila...
~Karol
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry