Widok

Klinika Kurban - ortodonta poproszę o opinie

Chcę założyć stały aparat w tej klinice mają świetną cenę ale czy ktoś wie czy warto?????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też prosze o opinie. Lekarz który tam przyjmuje jest stomatologiem, a ortodoncją ponoć zajmuje się od trzech lat. Czy to normalne, żeby stomatolog leczył wady zgryzu?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
byłam w tej klinice, doktor jest przemiłym człowiekiem, nie mogę doczekać się następnej wizyty i zakładania aparatu i widać nie chce naciągać na pieniądze, wg jest rzetelny i fachowy, polecam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
Odradzam. To nie lekarz. Dramat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w jakiej cenie stały aparat? Ja zakupiłam dwa łuki za 1600 zł, ale to było z gruponu. Ciekawa jestem jak mają się ceny poza ofertą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez skorzystalam z oferty ma gruponie i aktualnie czekam na pierwsza wizyte. terminy niestety odległe, czekam cały miesiąc, ciekawe jak będzie dalej. Nie wiem jaka jest cena aparatu metalowego ale porcelanowy kosztował 3200 zł za dwa luki i to tez była jakaś promocja. Jestem pod wrażeniem pozytywnych opinii o klinice, niestety nie znalazłam nic odnośnie leczenia ortodontycznego:( z wyjątkiem informacji ze doktor nie jest ortodonta...???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to można było porcelanowy? Z tego co wiem, wybór był między metalowym a lingwalnym? Chyba, że korzystałaś z innej oferty. Mnie metalowy wyniósł 1600 zł za dwa łuki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie tez, ja tez wzięłam metalowy ale dzwonilam do kliniki i dopytalam o aktualne promocje, porcelanowy nie był dostępny na grouponie ale bezpośrednio w klinice i kosztował 1600 za luk, ja sie jednak zdecydowałam na metalowy tym bardziej ze potwierdzono, ze jest to ten mniejszy aparacik, tzn te zamki są mniejsze chyba niektórzy nazywają "mini":)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napiszcie proszę ile mniej więcej kosztuje wizyta u dr Kurbana. Własnie zastanawiam się nad tą ofertą z Grupona. Dzięki :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
100 zl, ja mam aparat, prawie miesiac nosze i jestem w miare zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
coś bylo nie tak z tym aparatem, ze tylko w miare jestes zadowolona?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie warto. Nie należy leczyć się u lekarzy bez specjalizacji. Gdyby lekarz był dobry i doświadczony nie potrzebowałby kusić pacjentów wyjątkowymi promocjami. Poszukaj doświadczonego specjalisty. To, że doktor jest bardzo miły to nie wszystko.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 6
Tylko, że często ci niby "doświadczeni" ortodonci też nie zawsze są tacy wspaniali jakby się chciało
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie polecam, zęby po ściagnięciu aparatu krzywią mi się .. żałuję, że wydałam tyle pieniędzy, mogłam pojsc do profesjonalisty
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja również żałuję.... Szkoda, że nie mogę cofnąć czasu
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ten gościu jako dentysta jest słaby (a to była jego specjalizacja), więc jako ortodonta (po kursie) tym bardziej.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
Znajomi znajomych podobno polecaja, ale ja mam inne zdanie.
Zapisalem sie na konsultacje, przyszedlem na umowiony termin i dowiedzialem sie ze nie ma mnie wpisanego (no spoko, recepcjonistka nawalila, czynnik ludzki). Przyjeli mnie jednak tego dnia, w gabinecie jego pomocnica dokonala przegladu, zrobila wyciski, ale aby zaplanowac leczenie musielismy czekac az szef skonczy zabieg w gabinecie obok (mysle, ze gdyby zalezaloby mu na czyms wiecej niz kasie to zaproponowalby mi termin, w ktorym moglby mi poswiecic 100% uwagi). Gdy przyszedl, popatrzyl chwile na zeby, wystawil skierowanie na zdjecia rtg i stwierdzil ze wymagane jest usuniecie zeba albo zalozenie aparatu rozszerzajacego szczeke.
Dla mnie nie wchodzilo w gre zadne rozwiazanie, dlatego zabralem wyciski i poszedlem do konkurencji. Tam ortodontka olowkiem rysowala mi po wyciskach, mierzyla odleglosci miedzy zebami by miec pewnosc ze da rade zrobic to co planuje, wytlumaczyla mi wszystko na podstawie przegladu, wyciskow i zdjec. Uslyszalem tez, ze zadnego zeba w moim przypadku nie chce usuwac, bo nastapiloby samoistne przesuniecie innych zebow powiekszajace wade zgryzu. To byl profesjonalizm, dlatego do Kurbana nie wrocilem.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
i miałeś rację! nie polecam..

to co kiedyś było marzeniem stało się utrapieniem po leczeniu ortodontycznym w tej klinice..
3 lata zmarnowanego czasu, pieniędzy i przede wszystkim ZDROWIA!

zakładam, że lekarz chciał dobrze ale z braku umiejętności i zaangażowania nie wyszło i to raczej nie pierwszy raz...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem skąd biorą się te negatywne opinie. Ktoś napisał, że zęby mu się pokrzywiły po ściągnięciu aparatu. Sama leczyłyam się z poważnej wady u dr Kurbana i wiem, że jeżeli nie nosi się aparatu wyjmowanego w nocy i dużej mierze w ciągu dnia to zęby mogą się pokrzywić. Doktor ocalił mój uśmiech i pewność siebie. Teraz wybielam zęby żeby były jeszcze ładniesze. Pozdrawiam Doktora i dziękuję za pomoc. A wszystkim hejterom i słabej konkurencji współczuje. Zastanówcię się tylko, jeżeli jest słaby, zły lekarz to czy ustawiają się do niego kolejki?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Bardzo nie polecam. Jestem po ponad 3 letnim leczeniu ortodontycznym u dr Kubana. Zęby są w fatalnym stanie, dalej krzywe, natomiast doktor nie widzi żadnego problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dr Katarzyna Rozmus?? Też tam pracuje, a opinie ma dobre. Ktoś coś wie??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odradzam wszystkim. W trakcie leczenia musiałam zmieniać ortodontę który ratował tragiczną sytuacje. Doktor jakby nie wiedział co robi, jakby działał spontanicznie... Tym samym jeszcze bardziej wykrzywił mi zgryz...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

u ktorego doktora sie leczyłas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam! Leczenie trwało około 1.5 roku. Wizyta każdego miesiąca przebiegała w trakcie 15 minut. Wszystko przebiegało chaotycznie. Tak jak komentarze wyżej. Zęby są bardziej krzywe niż wcześniej, zęby uległy uszkodzeniom, próchnica i od roku staram się doprowadzić je do normalnego stanu zdrowia. Doktor przyjmował około 30 osób dziennie, posiadam kontakt z innymi pacjentami. Historia się powtórzyła również u nich. Warto nie kusić się promocją na gruponie tylko zainwestować i poczytać o polecane klinice. Odradzam z całego serca
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jaki lekarz Ci robił zęby?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zastanówcie się- czy dobry stomatolog musi kusić grouponami? Pytanie retoryczne...Pan dr nawet nie ma specjalizacji z ortodoncji...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy ktoś wie czy to jest dobry lekarz Tomasz kowalczyk ma dobre opinie na stronie?
Jak u niego wygląda leczenie aparatem ortodontycznym?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chłop jest konkretny i rzetelny a poza tym świetny chirurg. Szkoda, że coraz trudniej się do niego dostać na wizytę.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja jestem bardzo zadowlona! :) uwazam, że zawsze chce dla pacjenta jak najlepiej.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też tak uważam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co za kłamstwo. kanałowego nie umiał mi wyleczyć i razu wysłał gdzie indziej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Dr Tomasz jest bardzo konkretny i profesjonalny; wie co robi + zawsze rzeczowo odpowiada na pytania dotyczące leczenia. Jestem bardzo zadowolony z mego uśmiechu; efektu jego pracy.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja lubię Doktora bo nie chciał mnie naciągnąć na kasę jak to robią inni dentyści :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd wiesz że dentyści naciagają na kasę?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo rzetelny. Polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A skąd możesz wiedzieć co ma, skoro ma wykształcenie medyczne, to znaczy, że ma wiedzę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ktoś wie czy pracuje jeszcze w szkole Teb Edukacja?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy on uczył w TEB?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niedawno zdjęłam aparat zakładany właśnie w tej klinice. Nosiłam go przez dwa lata i mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce. Efekt jest naprawdę lepszy niż oczekiwałam, wizyty zawsze przebiegały sprawnie i lekarz rozmawiał ze mną o moich obawach, odpowiadał na zadane pytania. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Jestem zadowolona z przebiegu leczenia i oczywiście efektów po zdjęciu aparatu :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto był pani lekarzem prowadzącym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Tomek :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, słyszałam że w Dental Sand w Gdynii jest dobry ortodonta . Potrzebuje założyć aparat ortodontyczny. Co możecie powiedzieć na temat cen aparatów. Wada tylozgryz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Zdecydowała się Pani założyć aparat w Dental Sand ? Jeżeli tak to proszę o opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety nie, ponieważ Pan Tomasz odwołał wizytę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zanim założyłam aparat u córki byłam u trzech różnych ortodontów i każdy miał inna koncepcję i róże zdania, np. co do usuwania ósemek. Córka nosi aparat od 1,5 roku była prowadzona przez ortodontę który odszedł z tej klinikii przejeła ją ortodontka, która podważyła sposób leczenia "swojego kolegi" . Ile osób tyle opinii. Nie można oszczędzać i zawsze skonsultować jeszcze z innym ortodontą.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam. Zęby się prostują i wszystko w jak najlepszym porządku. A brałem też z groupona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto jest Pana lekarzem prowadzącym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie idźcie tam! Wyrzuciłem 10tysięcy w błoto, czeka mnie kolejne leczenie kilka lat po zdjęciu aparatu, ponieważ poprzednie prowadzone przez Kurbana i jego pomocników było przerwane bez całkowitego wyleczenia zgryzu. On nie wie co robi, a przepraszam - pieniążki się zgadzają :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również nie polecam leczenia w tej klinice. Aparat zakładał mi dr Kurban, ale w trakcie leczenia kilkukrotnie trafiałam na wizyty do innych lekarzy. Pod koniec leczenia nie wiedziałam już nawet, kto jest moim lekarzem prowadzącym. Po krótkim czasie od zakończenia leczenia zaczęłam mieć problem z prawidłowym zagryzaniem zębów. Udałam się do kliniki na kontrolę. Przyjął mnie dr Maciej, bo tylko u niego były wolne terminy. Po zrobieniu wycisku zębów uznał, że musi skonsultować to z dr Kurbanem. Na kolejnej wizycie nie usłyszałam żadnych konkretów. Dr Kurban zachowywał się jakby pierwszy raz widział wycisk moich zębów i próbował szybko wymyślić jakieś rozwiązanie. Jedyne co usłyszałam to koszt ponownego założenia aparatu i leczenia. Udałam się do specjalisty z innej kliniki, gdyż zaczęło mi przeskakiwać w stawach skroniowo- żuchwowych. Okazało się, że moim problemem jest retrogenia, której dr Kurban najwyraźniej nie zauważył na pierwszej wizycie, bo bardziej zależało mu na szybkim pozyskaniu nowego klienta. Teraz jedyną możliwością wyleczenia mojej wady jest zabieg chirurgiczny !! Złożyłam wniosek w klinice Kurban o wydanie mojej dokumentacji medycznej. Uzyskałam ją dopiero po kilku dobrych miesiącach i ku mojemu zdziwieniu w dokumentacji przeczytałam, że nie nosiłam wyciągów oraz że zostałam poinformowana, że wada może się cofnąć, co zostało kilkukrotnie podkreślone markerem. Problem w tym, że ani dr Kurban ani żaden inny lekarz podczas mojego leczenia nigdy nie mówili, że muszę nosić wyciągi, nigdy mi ich nie założyli, nie pokazali jak się zakłada, nie dali mi ich ani nie kazali kupić. Stosowałam się do wszystkich ich zaleceń, a z mojej karty pacjenta wynika, że bagatelizowałam wszystko! Nie polecam kliniki!! Straciłam mnóstwo pieniędzy w klinice Kurban, a mój problem ze zgryzem jest jeszcze większy niż wcześniej!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia (130 odpowiedzi)

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego...

do góry