Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Wspaniała atmosfera i profesjonalne podejście do klienta. Cudownie wykonane...
~Miłka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Rewelacja wątek zamknięty U Pani Marty strzygę się już od jakiegos czasu i bardzo sobie chwalę jej...
~Mateusz Taraszkiewicz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 maja 2012

Viola banasiewicz - opinia wątek zamknięty w jednym miejscu poprawiam urodę i zdrowie. Przemiła i fachowa obsługa....
~Viola banasiewicz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lipca 2013

p. Agnieszka wątek zamknięty Skorzystałam dzisiaj w MediKos po raz pierwszy z usług fryzjerskich...
~Karolina
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

Podziękowanie wątek zamknięty Profesjonalna i solidna obsługa w miłej atmosferze. Czystość w każdym...
~Maria
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 czerwca 2013

GENIALNE ZABIEGI,OBSŁUGA FACHOWA POLECAM !! wątek zamknięty Korzystam z zabiegów Derma System na ciało,oprócz tego masaże wykonuje...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2012

Super fryzjer wątek zamknięty Od 2 lat jestem klientką pani Agnieszki. Zawsze jestem bardzo zadowolona z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 czerwca 2012

Bardzo miło było wątek zamknięty Byłam w salonie kilkukrotnie i naprawdę polecam. Wystrój jest bardzo miły,...
~misia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 czerwca 2012

Bomba! wątek zamknięty Skorzystałam z usług salonu przypadkiem ale wyszłam z niego z zupełnie...
~Zachwycona Klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 czerwca 2012

najlepsze paznokcie w trojmiescie!!! wątek zamknięty jestem stalym klientem salonu, przemila obsluga, loving my nails!! nikt nigdy...
~sedziola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 marca 2011

gorąco polecam zabiegi odchudzające - Derma Sense System wątek zamknięty W 100% polecam wszystkim , którzy mają problem z "nadprogramowymi"...
~Natalia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

11

wątków

do góry