Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - ocena Profesjonalna i miła obsługa, kompleksowe podejście do problemu pacjenta....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 13 września 2023

HW - ocena Profesjonale i życzliwe podejście do pacjenta. Polecam:)
~HW
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 13 września 2023

Katarzyna Hutek - opinia Świetne, miejsce. Zaczynając od początku. Kompleksowa obsługa, od usunięcia...
~Katarzyna Hutek
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 1 września 2023

Dorota Szulc - opinia Do Kliniki Orłowskiej trafiłam z polecenia innego stomatologa, który nie...
~Dorota Szulc
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 grudnia 2022

kg - opinia Dziękuję za wyleczenie z mojej wady zgryzu i przebudowę uśmiechu. Warto było...
~kg
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 grudnia 2022

Robert - opinia Bezpośrednim klientem od 4 lat jest mój nastoletni syn, który najpierw z...
~Robert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 grudnia 2022

była pacjentka - opinia niestety, na skutek źle wykonanego zabiegu musiałam szukać pomocy gdzie indziej
~była pacjentka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 listopada 2022

Natalia - opinia wątek zamknięty Mój przypadek był na tyle trudny, że inni lekarze rozkładali ręce, i...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Pacjentem Kliniki jestem już od kilku lat. Mam zakończone leczenie...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lutego 2021

Fachowość wątek zamknięty Pan doktor Leszek Sawicki uratował wybite zęby mojej córeczce. Wykazał się...
~Izabela i Zosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Rozczarowanie wątek zamknięty Niestety wizyta u pani Sawickiej była jednym wielkim rozczarowaniem. Pani po...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lutego 2019

Moje dziecko przeszło traumę.. odradzam !!!! wątek zamknięty Piszę swoją opinię ponieważ gdybym ja wcześniej na taką natrafiła uniknęłabym...
~Mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lutego 2019

Aparat ortodontyczny wątek zamknięty Moje wrażenia z trzech pierwszych wizyt są jak najbardziej pozytywne. Doktor...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Specjaliści z prawdziwego zdarzenia! wątek zamknięty Trafiłam do Pani doktor po źle prowadzonym leczeniu ortodontycznym, przyjęła...
~Agnieszka B.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

Klinika Orłowska wątek zamknięty Bardzo długo szukałam takiego lekarza jak pan dr. L Sawicki. Trafiłam z...
~Joanna K
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

Aparat ortodontyczny wątek zamknięty Na prawdę polecam klinikę Orłowską. Miałem ciężką wadę zgryzu, a teraz mam...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Pan Leszek jest prawdziwym ekspertem wątek zamknięty Przez prawie 2 lat szukałem lekarzy, którzy nie bali się podjąć leczenia...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

Profesjonalna komplekosowa obsługa wątek zamknięty Korzystałam z usług kilkakrotnie zarówno sama jak i z dzieckiem. Super...
~agnes
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 października 2015

Dr Sawicka - pełen profesjonalizm wątek zamknięty Jestem pełna podziwu! Pani doktor - bardzo cierpliwa. Sama byłam świadkiem...
~Pacjentka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 stycznia 2013

POLECAM WSZYSTKIM! wątek zamknięty Fachowiec w swojej dziedzinie! Stosuje nowoczesne metody w przystępnej (w...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
31

postów

29

wątków

do góry