Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anastazja - ocena Najlepszy salon w 3 city
~Anastazja
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 1 marca 2024

Ania - ocena Przedłużam włosy od kilku lat, jakość włosów najwyższa, atmosfera w salonie...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 stycznia 2024

Włosy marzenie wątek zamknięty Od kilku lat przedłużam włosy w Klinice Piękna u pani Sary, włosy są...
~Zadowolona Klientka Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 czerwca 2019

BRAK PROFESJONALIZMU, USŁUGA POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA! wątek zamknięty Robiąc makijaż permanentny podejmujecie się Panie dużej odpowiedzialności bo...
~AGATA
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 października 2017

Wlosy są okropnie doczepione wątek zamknięty Wlosy dałam do reklamacji takiej partaniny nie miałam na głowie dawno !. Nie...
~Paulina
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

Rewelacja, polecam w100% wątek zamknięty Fantastyczna obsługa i klimat w Klinice Piękna. Dodatkowo usługi wykonywane...
~Karoliba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

Najwyższa jakość usług wątek zamknięty Jako klientka Kliniki wraz z córką, z całą odpowiedzialnoscią możemy polecić...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ! Nic dodać, nic ująć :) kultura, miła atmosfera,...
~Daria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

Salon na najwyższym poziomie wątek zamknięty Uważam iż klinika oddaje wszystko to co powinna profesjonalna klinika powinna...
~Majster
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Dziękuje Wam bardzo! wątek zamknięty Świetnie doradzenie, kolor rewelacja! Jestem zachywcona pracą fryzjerki. Po...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Kocham swoje nowe brwi wątek zamknięty Robilam makijaz permanentny brwi... petarda! Podejscie do klienta, wszystkie...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Najlepsze magiczne włosy wątek zamknięty Z całego serca polecam przedłużanie włosów w Klinice Piekna, profesjonalizm...
~Magdalena K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 października 2017

Ocena salonu pozytywna wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera pełen profesjonalizm w podejściu do klientek . Polecam
~Weronika Jaworowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 października 2017

serdecznie POLECAM! wątek zamknięty Mam przyjemność wystawić pozytywną opinię o salonie KLINIKA PIĘKNA! Z usług...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 października 2017

Oszustwo wątek zamknięty Klinika piękna pasuje na granie włosów ,robiłam wcześniej w innych gabinetach...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 października 2017

Jak zawsze rewelacja wątek zamknięty Z salonu Sary zawsze wychodzę z ogromnym uśmiechem na twarzy ! Jakość usług...
~Anka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

Rewelacja ! wątek zamknięty To co Sara zrobiła mistrzostwo ! Nie mogę się odkleić od lustra :D ta...
~Anka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

Polecam! wątek zamknięty Makijaż permanentny w Kinice polecam naprawdę z czystym sumieniem. Mam teraz...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2016

!! wątek zamknięty Najpiekniejsze rzeski ever!!!polecam bardzo:)!
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

Szczerze polecam! wątek zamknięty Jakość usług na najwyższym poziomie. Efekty pracy Pani Sary widać nie tylko...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry