Klinika Stomatologiczna

Stomatolodzy Protetycy Stomatolodzy dziecięcy

Gdańsk, Stanisława Wyspiańskiego 20/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
j. - opinia wątek zamknięty jestem bardzo zadowolony z usług i podejścia do pacjenta w/w gabinetu-dla...
~j.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 marca 2015

Gabinet, lekarz i personel super! wątek zamknięty Skorzystałam w sytuacji podbramkowej, ułamał mi się przedni ząb, w godzinach...
~Elżbieta, emerytka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 listopada 2012

Świetnie! wątek zamknięty Dziś nagle zaczął mnie boleć ząb. Jeden telefon i już byłem umówiony za pół...
~Bartek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 maja 2011

1 - opinia wątek zamknięty Swietna atmosfera i profesjonalna obsluga.Milo, przyjemnie .Polecam
~1
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 marca 2011

Świetna usługa. wątek zamknięty Moja obolała gęba wymagała remontu. Powierzyłem swoje zdrowie w cudowne ręce...
~Jacek Bojkow
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 stycznia 2011

p. dr A. Paduszyńska - polecam wątek zamknięty Leczę ząbki u p. dr Alicji od pewnego czasu i jestem w pełni zadowolona....
~J
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 października 2010

zdecydowanie polecam!!! wątek zamknięty Do dentysty poprostu nie chodziłam bo panicznie się bałam, zawsze mnie...
~Autor3
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 czerwca 2010

WARTO!!! wątek zamknięty świetne podejście, miła atmosfera, czułem że jestem u profesjonalisty- efekt...
~felik
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 maja 2010

rewelacja!!!!!!! wątek zamknięty Pomimo naprawdę panicznego strachu przed wizytami u stomatologa, to Centrum...
~paulina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 marca 2009

Świetne miejsce wątek zamknięty Jestem więcej niż zadowolona. Podejście do pacjenta fantastyczne, każdy...
~Magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2008

d - opinia wątek zamknięty Długie czekanie na umówioną wcześniej wizytę (45 minut) jest denerwujące bo...
~d
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 grudnia 2007

Fantastyczny gabinet wątek zamknięty Chodziłam wcześniej do wielu innych gabinetów ale dopiero tutaj spotkałam się...
~Madzia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 listopada 2007

Maga - opinia wątek zamknięty umówiłam sie na wizytę tydzien wczesniej na konkretną wizyte, ale czekałam...
~Maga
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

13

wątków

do góry