Klub Malucha Liliputki

Żłobki

Gdańsk, Żwirki i Wigury 6/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mnmn - opinia Gorąco polecam, dziecko chętnie idzie do żłobka i wraca szczęśliwe :)
~mnmn
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 kwietnia 2023

Zadowolona mama - opinia Córka bardzo chętnie chodzi do żłobka a ciocie które tam pracują wkładają...
~Zadowolona mama
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 marca 2023

Mama - opinia Jestem bardzo zadowolona z tego Żłobka szczerze ,profesjonalna opieka po...
~Mama
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 stycznia 2023

Rodzice - opinia Przyjazna atmosfera dla dzieci, ciocie kochające i witające dzieci z...
~Rodzice
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 stycznia 2023

Agnieszka - opinia Wspaniała, rodzinna atmosfera, ciocie kochane Mia od malucha do starszaka...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 grudnia 2022

Mama - opinia Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z podjętej 2 lata temu decyzji, nasz syn...
~Mama
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2022

Patrycja - opinia wątek zamknięty Będziemy wspominać ten żłobek bardzo ciepło, szczególnie pracującą tam Ciocię...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 września 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Cudowne, bezpieczne miejsce - liczne zajęcia i atrakcje wspaniale rozwijają...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2021

Justyna Grzeszkiewicz - opinia wątek zamknięty Wspaniały żłobek, bardzo profesjonalna obsługa, czysto, dzieci zadbane,...
~Justyna Grzeszkiewicz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2021

Iza, mama Stasia - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki, z której korzystaliśmy w żłobku...
~Iza, mama Stasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 października 2020

Ja - opinia wątek zamknięty Córką jest zadowolona i chętnie tam chodzi
~Ja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 września 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Nasza przygoda ze żłobkiem po prawie półtorej roku dobiegła końca. Liliputki...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lipca 2020

Rodzice - opinia wątek zamknięty Miejsce pełne ciepła i dające nam pewność , że dziecko jest w dobrych rękach,...
~Rodzice
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 czerwca 2020

Mama - opinia wątek zamknięty Mega pozytywne miejsce . Serdeczne ciocie . Wspaniałe rozwijające zajęcia....
~Mama
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 stycznia 2020

Zadowolona mama - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam Klub Malucha Liliputki. Moja córka czuje się tam...
~Zadowolona mama
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 czerwca 2019

Gorąco polecam wątek zamknięty Miejsce pełne serca . Ciocie bardzo zaangażowane w swoją pracę. Czysto,...
~Zadowolony tata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 lutego 2019

Żłobek numer 1 wątek zamknięty Z całego serca polecam żłobek. Miejsce pełne zaangażowania i profesjonalizmu....
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 grudnia 2018

Zadowolona mamuśka ! wątek zamknięty Szukalam dlugo odpowiedniego miejsca dla mojego Malucha :D i znalazlam !!...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry