Widok

Klub biegacza - Bojano Biega

Bojano Temat dostępny też na forum:
Pojawiła się inicjatywa założenia klubu biegacza w Bojanie i okolicach. Chcielibyśmy zachęcić grupę ludzi do spotkań raz w tygodniu na wspólnym treningu i wspólnym biegu (weekend, niedziela 9:00 np.). Powstał już profil na FB o nazwie Bojano Biega. Inicjatywa kierowana do ludzi którzy już biegają i do tych, którzy chcieliby zacząć. Poszukujemy również osoby, która zajmuje się tym bardziej profesjonalnie aby mogła na takim spotkaniu wyjaśnić tajniki prawidłowego uprawiania takiego sportu. Dodatkowo wystawialibyśmy się jako grupa na różnych biegach organizowanych.
Osoby zainteresowane zapraszam do odnalezienia profilu na FB i zapisanie się do grupy.
Jeżeli natomiast pomysł komuś się nie podoba to proszę o nie wylewanie fali hejtu. Dziękuję.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie mogę znaleźć profilu na FB
Poproszę o linka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety Trójmiasto traktuje linka jako treść niedozwoloną.

Wystarczy wpisać po wejściu na FB "Bojano Biega" i już się znajduje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Próbowałam w ten sposób, ale niestety u mnie wyświetla się brak wyników :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Link niestety jest blokowany :I

Polecam. Jestem zainteresowana treningami.
Jutro startuję w biegu jedności Kaszubów w Waszych barwach :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponadto...
Super sprawa. na biegach widać zawodników z Bojana, Są jednak niezrzeszeni. Zawsze raźniej, czasem potrzebne wsparcie w treningu, rada, by nie doznać kontuzji. Pomoc koleżeńska - tak porostu, po ludzku. Wiem, że osoby z pasją do biegania z natury są pozytywnie nastawieni do życia i uwielbiam Ich towarzystwo :) To mega pozytywne osoby. na treningach z pewnością będzie kupa śmiechu i pracy nad sobą. Wreszcie znalazł się ktoś odważny, z pasją i pozytywnym podejściem do stworzenia takiej grupy. BRAWO STEFAN!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważam ,że pomysł rewelacyjny. Nareszcie na tym forum pojawiają się konstruktywne wątki. Mamy super halę sportową i boisko ,które w projekcie stanowi stadion lekkoatletyczny. Z tego co wiem ,to za halą sportową też zaprojektowano mini stadion lekkoatletyczny. W przyszłości więc będzie gotowa oferta dla lekkoatletów. Myślę ,że można by pomyśleć o "trenerze " mamy kilku pasjonatów w naszej miejscowości ,którzy wyczynowo zajmują się tą profesją i na pewno mają odpowiednią wiedzę. Pisze o tym ponieważ pewnie pojawi się problem różnego zaawansowania zawodników ,ci którzy zamierzają rozpocząć napewno chętnie zasięgną rady fachowca. Myślę,że możnaby w przyszłości też i u nas zorganizować fajną imprezę biegową . Może założyć też sekcje nordic walking.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pierwszy wspólny trening i bieg 3.04.2016 parking przy hali w Bojanie. Wszyscy mile widziani.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a o której godzinie????
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pierwszy trening 03-04-2016, o godzinie 9:00. przy hali w Bojanie zbiórka :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że "z automatu" powstanie sekcja nordic walking, ponieważ jest na to popyt. Już o tym myślałam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W weekend majowy moglibyśmy zorganizować pierwszą imprezę bigową + nordic walking . Wypromować przy okazji sekcję biegową oraz patrona klubu / jest taka firma w Bojanie/ . Promocja w postaci plakatów i Facebooka na stronie gminy i hali sportowej. Wpisowe symboliczne 5 zł , a bieg mógłby odbyć się na dystansie 5 km, 10 km i krótszym rodzinnym. Mała konsumpcja ,gorąca kawa i herbata, parę fotek i medal dla każdego. Znam sołtysa napewno pomoże ,być może też finansowo.
Jak zaakceptujecie mój pomysł ,napewno zgłoszę się do inicjatora i pomogę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Być może rzucę się na te 2,9 km . O której godz. startujemy ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może zaszczycił by nas swoją obecnością Pan Andrzej Mazur /strażak OSP/, najlepszy chyba biegacz w Bojanie. Poprawadziłby rozgrzewkę i przebiegł się dla zabawy. Może zechciałby podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat naszej inicjatywy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czuje się wywołany do tablicy.
Wielokrotnie przez myśl przechodził mi taki pomysł. Także trzymam kciuki za inicjatywę i pomysłodawców. Jeżeli ktokolwiek chciałby z korzystać z mojej pomocy - służę uprzejmie. Ale z ty najlepszym, to proszę nie przesadzać.
Co chodzi o spotkanie w butach biegowych 3 kwietnia - bardzo przepraszam ale tego dnia biegnę półmaraton w Pabianicach.
Jak coś to kontakt ze mną na FB albo osobiście, przecież z niektorymi biegaczami się znamy. Pozdrawiam Andrzej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mazi run !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pierwsze spotkanie biegowe odbyło się w minioną niedzielę. Była przepiękna pogoda, humory dopisywały i frekwencja również pozytywnie zaskoczyła organizatorów :) Pojawiło się na rozgrzeweczkę 17 osób! Pobiegliśmy jedno okrążenie powolutku, spokojnie (3km), kolejne dla chętnych (3km), trochę szybsze. Było przemiłe spotkanie i ruch na świeżym powietrzu. Z niecierpliwością czekamy na kolejną niedzielę i zapraszamy do nas! Dziś (wtorek 19:00) również potruchtamy podobny kilometraż. Pogoda wspaniała, aż chce się biegać!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jutro tez biegacie o 9.00?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, jutro start o 9:00 spod hali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikogo nie było:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Dzisiejsze spotkanie odbyło się zgodnie z planem. Choć osobiście dziś nie pobiegłem, to dokładnie o godz. 9:00 byłem pod halą i rozmawiałem z grupą Bojano Biega, która szykowała się do rozpoczęcia treningu.
Zdjęcie z dzisiaj: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1732785240292232&set=pcb.1707428682866401&type=3&theater
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wprowadzam nikogo w błąd.
Z której strony hali, bo ja byłem przed 9tą i nikogo nie widziałem.
Przebiegł jeden facet, ale nie goniłem go już:)
Przynajmniej w końcu zainwestowałem w jakiś dres i pobiegłem sam po wielu latach.
Więc dzięki za inspirację, ale chętnie bym się spotkał w większym gronie biegaczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli się spotykacie w tygodniu, to napiszcie, ja chętnie się przyłączę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wtorek 19:00 na parkingu przed Halą Sportową - zapraszamy wszystkich.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo się cieszę, że kogoś inspirujemy :) To najlepsza informacja dla nas, gdy ktoś pierwszy raz założy buty biegowe i pobiegnie. Brawo!

Spotykamy się w każdą niedziele o 9:00,
wtorki o 19:00
i czwartki o 20:00.

Zbieramy się o pełnej godzinie, i czekamy kilka minut. Nie jesteśmy wcześniej, żeby nie czekać. Wszyscy, wszyscy mile widziani, a w szczególności początkujący.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
W ten czwartek (14-04-2016) zapraszamy na kolejny trening. Jest nas coraz więcej, coraz weselej :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klub biegacza Bojano Biega działa już prężnie. Bardzo się już ze sobą zżyliśmy i nie wyobrażamy sobie biegania samemu :)
Mam pytanie do osób trenujących nordic walking:
- Czy są osoby z terenu Bojana i okolic, które są chętne do maszerowania z kijkami w większej grupie? Treningi mogłyby się rozpoczynać razem z naszą grupą (wspólna rozgrzewka), po czym obie grupy kontynuowałyby trening każda na swojej ulubionej trasie.

W nordic walking nie ma takich obciążeń dla stawów i mogą go również z pozytywnym skutkiem dla zdrowia uprawiać osoby starsze.

Zapraszam chętne osoby z kijeczkami, lub na omówienie detali na którykolwiek z naszych treningów Bojano Biega :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry