Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia wątek zamknięty Cudowne miejsce!! Super Panie!! Wiedza co robia i robia to z pasja. Obdarzaja...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 stycznia 2022

Justyna i Janek - opinia wątek zamknięty Najcudowniejsze miejsce dla dziecka jakie mogliśmy sobie wymarzyć. Ciocie...
~Justyna i Janek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 grudnia 2021

Mama Igora - opinia wątek zamknięty Fantastyczne miejsce. Gorąco polecam. Własnie zakończyliśmy 2,5letnią...
~Mama Igora
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2021

K. K. - opinia wątek zamknięty Najlepsze miejsce dla każdego dzieciaczka. Ciocie oraz P. Dorota są...
~K. K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 września 2020

Kasia, mama Juliana - opinia wątek zamknięty rewelacja!!!!! Z czystym sumieniem polecam !!:) W dzięki Ciociom mogłam...
~Kasia, mama Juliana
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 września 2020

Natalia, mama Celiny i Adama - opinia wątek zamknięty Do żłobka Malinka uczęszczało przez ostatnie 2 lata nasze drugie dziecko. Po...
~Natalia, mama Celiny i Adama
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2020

Kamil - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z opieki nad córką!
~Kamil
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2020

Sandra - opinia wątek zamknięty Polecam klubik każdemu rodzicowi. Panie świetnie poradziły sobie kilka lat...
~Sandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2020

Emilia - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z opieki nad synkiem wcześniej chodziła tam też...
~Emilia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2020

Kamila - opinia wątek zamknięty Najlepsze ciocie w Trójmieście. Szczerze od serca polecam. Zaczynaliśmy jako...
~Kamila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z opieki nad córką. Panie mają super podejście do...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2020

Kamila - opinia wątek zamknięty Do klubiku Malinka chodzi dwójka naszych dzieci. Panie są bardzo miłe....
~Kamila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Kochane ciocie, będziecie chować już drugie moje dziecko. Cieszę się, że...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2020

Tata - opinia wątek zamknięty Super miejsce dla wszystkich maluszków Ciocie mają wiele ciekawych pomysłów,...
~Tata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2020

Anna Z. - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem możemy polecić Klubik Malinka, posłaliśmy córkę jak...
~Anna Z.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2020

Lena - opinia wątek zamknięty Fantastyczne miejsce. Goraco polecam.
~Lena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2020

Mania 12 - opinia wątek zamknięty Fantastyczny żłobek Gorąco polecam !
~Mania 12
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2020

Magdalena - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam! Dziecko zostawiam w najlepszych rękach,w cudownej atmosferze....
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam! Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki. Ciepłe i miłe Panie,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2020

Wspaniały żłobek wątek zamknięty Syn spędził w Malince 1,5 roku. Opieka nad dziećmi bardzo dobra. Żłobek jest...
~Tata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry