Widok

Kobieta niezaszczepiona pozna podobnego mężczyznę ;)

Witam. Jak w tytule :). Singielka, 40latka, bez nałogów, z poczuciem humoru i wysportowana, pozna mężczyznę o podobnych walorach. Gdańsk północne okolice ;). Pozdrawiam.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 8

"o podobnych walorach"?.... Hmm
Niezaszczepiona, 40-letnia... ma wysokie mniemanie o sobie :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6

Do anonim - po pierwsze- trzeba znać swoją wartość i mieć swoje poglądy, a nie iść za tłumem... Po drugie, chyba nie czytasz ze zrozumieniem :) - cóż, to Twój problem :). Z góry Pozdrawiam wszystkich hejterów- śmieszy mnie to raczej, niż obraża...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 10

Być może Tobie pomyliły się walory z wadami :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

Myśl sobie, co chcesz, to świadczy o Tobie, że próbujesz kogoś poniżyć... Może ocenianie zacznij od siebie...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

Próbuję poniżyć?... a nie przyszło Ci na myśl, że może to Ty próbujesz się wywyższyć?
Określenia: znać swoją wartość i mieć swoje poglądy, a nie iść za tłumem, równie dobrze może oznaczać brak pokory, bezkompromisowość i upór. Cechy te nie w każdym przypadku zaliczyłbym to pozytywów.
Nie skorzystam z rady i ocenę mojej osoby zazwyczaj pozostawiam innym. Oceny z zewnątrz są bardziej krytyczne i czasami pozwalają dostrzec to, co bez pomocy trudniej zobaczyć.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 8

> Określenia: znać swoją wartość i mieć swoje poglądy, a nie iść za tłumem, równie dobrze może oznaczać brak pokory, bezkompromisowość i upór

A może również oznaczać silną konstrukcję psychiczną, nonkonformizm i konsekwencję. Nie znając osoby, pozostaje to jedynie w sferze domysłów.
Wdając się natomiast w bezcelową polemikę nt. swego poczucia wartości z jakimś anonimowym internetowym bytem, nieszczepiona burzy ten możliwy jej obraz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11

I dlatego należało użyć słowa "cechy", a nie "walory"
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wow! Ale czad :D O mało nie spadłam z hamaka i chyba w całej Wsi, slychać moje rżenie :]
Dajesz "Niezabezpieczona". Wchodzę do gry... z 2,70 pln, szyszką, garścią pożeczek i drugą ,dzikich czereśni.
Ps
Piotrek, napisz coś mądrego :* Pliska :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Skandaliczne przejęzyczenie :(
Maj apolodżi... Niezaszczepiona.
Przepraszam. Solidarność jajników oferuję ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeszcze poŻeczki gryzą w oczy ;P
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Doprawdy? ;) Nie morze to być :*
Ps ale jajniki dobrze, nie plemniki :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Weź tego zakompleksionego kolesia nie słuchaj. Oczywiście, że warto mieć swoje zdanie i znać swoje walory.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Taki dziwny przypadek, że mające swoje zdanie i "walory" przez siebie zdefiniowane, to z reguły 40-letnie singielki :)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo jak się zna swoją wartość, to nie zadaje się z facetami Twojego pokroju, co tylko zrzędzić i anonimowo gdzieś w internecie potrafi ludziom umniejszać. Lepiej być szczęśliwą singielką, niż nie daj Boże męczyć z maruderem, który dowartościowuje się pisząc nieżyczliwe komentarze...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12

Anonimka, pozdrawiam :). Staram się takimi ludźmi nie przejmować, ja im współczuję...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Trollinka, rozbawiłaś mnie tym przejęzyczeniem :) Dzięki za Solidarność ;) Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Oczywiście. Jestem etatowym clownem tutaj ;) Będę wspierała Ciebie, z całych sił.
Nie rezygnuj! Są tutaj Panowie, warci czasu i zabiegów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Niezaszczepiona anonimko, co zna swoje walory: maruderzy nie przejmą się Tobą.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

"nie zadaje się z facetami Twojego pokroju"... i pudło.
Wydawało się, że tak doświadczona singielka powinna umieć analizować i wyciągać właściwe wnioski na przyszłość ;)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bla, bla, blaaa :D :D :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Trolinka, a dziękuję :). Hmmm, wskaż mi choćby jednego jegomościa, bo jakoś się ukrywają ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

bycie niezaszczepionym to wątpliwy walor, ale w Polsce niestety antynaukowych antyszczepionkowców i innych zwolennikow średniowiecza pod dostatkiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Niezaszczepiony ma podobne walory i wiek 55.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7


Hmmm. Absolutny przypadek. :)
Ja również jestem - nieszczepiony, i - sądzę, że nie będę.
Ale może to już nieaktualne..? W końcu - miesiąc ma ten anons...
Gdyby co, daj znać. ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

-Nieszczepiony- witam Cię ;), może dasz mi namiar na siebie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2




versti22@wp.pl
...tu jestem. :)
Też Nieszczepiony. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nadeszły okropne czasy z tym szczepieniem i nieszczepieniem :(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

no okropne czasy, sama segrsegacja :c w strasznym świecie przyszło nam żyć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie od zawsze byli różni, ale teraz to, co było kiedyś powodem do wstydu, dzisiaj stało się powodem do dumy.
Najgorsza w obecnych czasach nie jest segregacja sama w sobie, ale zmiana wartości.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety, sama się spotykam z nieprzychylnością wielu osób, jak usłyszą, że nie brałam szczepionki... W ogóle ludzie są wobec siebie coraz gorsi, w łyżce wody by utopili...Przykre to i niestety takie polskie... Czasami chciałoby się stąd wyjechać...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Po jakimś czasie wyjazd staje się coraz mniej możliwy/racjonalny. Pocieszające jest jednak to, że z upływem tego samego czasu, wielu zdaje sobie sprawę z faktu, że do celu ziemskiej podróży jest im coraz bliżej niż dalej. Tym samym wzmaga się w nich błogie uczucie tumiwisizmu. Chyba ja tak mam :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Acha, jestem zaszczepiony i nie ukrywam, że chciałbym przekonać do szczepienia również niezaszczepionych, ale uczucie, o którym napisałem wyżej już równoważy moje chęci.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mnie "zwisa" czy ktoś jest zaszczepiony, czy nie i czy będzie agitował za czy przeciw szczepieniu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czyli potwierdziłaś Trolinko to, o czym napisałem wyżej?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tobie zwisa z innych powodów. Mnie zwisa z innych powodów. Na wypadek dyskusji w tym temacie, ja będe się "produkowała" z zaangażowaniem, a Ty olewał, bo do wąchania kwiatków od spodu masz blisko (?)... bla bla bla
Kawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Myślę, że do wąchania kwiatków od spodu statystycznie możemy mieć podobną odległość czasową, natomiast uczucie tumiwisizmu w moim przypadku dopiero zaczyna równoważyć zaangażowanie. Do zdecydowanej przewagi tego błogiego uczucia jeszcze mi brakuje, ale obserwuję postęp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poczytaj trochę o historii szczepień. Czyta się to jak kryminał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak kto ma 70-80 lat, owszem. Zwisa mu i powiewa.
Niektórzy, od urodzenia do "celu podróży", preferują stan tego "błogiego uczucia".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

a ozdrowieniec może być?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tym pseudonimem ubekfull to pojechałeś :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajna babka , 40 to super wiek.
Szkoda tylko, że ludzie czują się wywyższeni tym że dali się zmanipulować propaganda, i robia docinki sympatycznej autorce.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

- Parę lat młodszy - Dziękuję za dobre słowo i pozdrawiam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Panna w końcu poznała czy dalej szuka? :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poznała i próbuje "odpoznać", ehh...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj poznać zaszczepionego.
Zawsze to większa szansa, jeżeli przynajmniej jedno z was na początku odróżni prawdę od fałszu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może mnie oświecisz, gdzie prawda, a gdzie fałsz? Ciekawa jestem odpowiedzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tym wpisem potwierdzasz, że potrzebujesz więcej czasu. Poznaj zaszczepionego, jednocześnie bardziej cierpliwego.
Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To było żartobliwie napisane z mojej strony-to raz. Dwa, że nie szukam, nie jestem zdesperowana ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

40latka to nie singielka tylko już stara panna
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

A może jest wdowa albo rozwiedziona. Powinieneś szerzej myśleć człowieku. To wstyd mieć takie ciasne horyzonty w dzisiejszych czasach.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Towarzyskie

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (47 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

Jak bardzo zwierzasz się przyjaciołom? Czy Twoi przyjaciele Ci ufają? (3 odpowiedzi)

Prawdę mówiąc, mam mały krąg dobrych przyjaciół, którzy stali się mi bliscy przez wiele lat i...

Antykoncepcja po... (37 odpowiedzi)

...Dość przykra sprawa :(((( Jest "lek", który można przyjąć 72h po tej nieszczęsnej wpadce. Czy...

do góry