Tragedia!!!!!!
Pierwsze produkcje Vegi bardzo fajne ze składem i poczuciem humoru ale Kobiety Mafii 2 to jakaś pomyłka,szkoda tylko że dobrzy polscy aktorzy i aktorki występują w tak kiczowatym filmie.Nominacja...
Pierwsze produkcje Vegi bardzo fajne ze składem i poczuciem humoru ale Kobiety Mafii 2 to jakaś pomyłka,szkoda tylko że dobrzy polscy aktorzy i aktorki występują w tak kiczowatym filmie.Nominacja do "Węży 2019"murowana
zobacz wątek