Odpowiadasz na:

Tragedia!!!!!!

Pierwsze produkcje Vegi bardzo fajne ze składem i poczuciem humoru ale Kobiety Mafii 2 to jakaś pomyłka,szkoda tylko że dobrzy polscy aktorzy i aktorki występują w tak kiczowatym filmie.Nominacja...

Pierwsze produkcje Vegi bardzo fajne ze składem i poczuciem humoru ale Kobiety Mafii 2 to jakaś pomyłka,szkoda tylko że dobrzy polscy aktorzy i aktorki występują w tak kiczowatym filmie.Nominacja do "Węży 2019"murowana

zobacz wątek
7 lat temu
~

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry