Po raz pierwszy wyszedłem
Wyszedłem po 40 minutach. Tak słabego filmu nie było w polskim kinie chyba od bardzo dawna. Nic tam nie pasuje, gra aktorów z wielkimi nazwiskami nieprawdziwa- wstyd i żenada Panie vEGA
Wyszedłem po 40 minutach. Tak słabego filmu nie było w polskim kinie chyba od bardzo dawna. Nic tam nie pasuje, gra aktorów z wielkimi nazwiskami nieprawdziwa- wstyd i żenada Panie vEGA
zobacz wątek
7 lat temu
~Ryszardo de la Pucia Kocie Jajo