Odpowiadasz na:

Po raz pierwszy wyszedłem

Wyszedłem po 40 minutach. Tak słabego filmu nie było w polskim kinie chyba od bardzo dawna. Nic tam nie pasuje, gra aktorów z wielkimi nazwiskami nieprawdziwa- wstyd i żenada Panie vEGA

Wyszedłem po 40 minutach. Tak słabego filmu nie było w polskim kinie chyba od bardzo dawna. Nic tam nie pasuje, gra aktorów z wielkimi nazwiskami nieprawdziwa- wstyd i żenada Panie vEGA

zobacz wątek
7 lat temu
~Ryszardo de la Pucia Kocie Jajo

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry