Odpowiadasz na:

Kobiety....

Mam wyrzuty sumienia, że narazilem siebie na obejrzenie tego filmu. Nie polecam nawet wrogom.

Mam wyrzuty sumienia, że narazilem siebie na obejrzenie tego filmu. Nie polecam nawet wrogom.

zobacz wątek
7 lat temu
~Wojciech

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry