Kobo Burger

Burgery

Gdańsk, Warszawska 69

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jurek - opinia nowy temat ️️️Najlepszy !!! Polecam. Najlepsze burgery i steki w 3mieście
~Jurek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 kwietnia 2022

Daniel - opinia Najlepsze burgery w Trójmieście. Niebo w gębie. Polecam!!!
~Daniel
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 23 listopada 2021

Goście - opinia Masakra. Mięso było paskudne same chrząstki i przerosty, bardzo niesmacze....
~Goście
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 17 października 2021

K - opinia Jest pysznie. KOBO od samego początku trzyma poziom. Polecam
~K
-

Piotr - opinia Pyszne i wielkie Bardziej mi podchodzą niż promowany surf burger.
~Piotr
-

Marek - opinia Polecam!!! Najlepsze burgery i frytki belgijskie! Oryginalne składniki i...
~Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 marca 2021

Kasia i Kamil - opinia Najlepsze burgery i frytki w Gdańsku!
~Kasia i Kamil
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 stycznia 2021

Fanką jedzenia na mieście - opinia Pyszne hamburgery. Dobre składniki oryginalne składniki. Francuz przepyszny....
~Fanką jedzenia na mieście
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 listopada 2020

Karo - opinia Wszystko na PLUS:) Bardzo miła obsługa, jedzenie przepyszne. No nic.. ttylko...
~Karo
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 października 2020

Suchy wątek zamknięty Mięso otrzymałem mocno wysmażone, suche i małe jak na 200g, ale to już mówię...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lipca 2019

Nie polecam wątek zamknięty Burgery są duże, jednak całość jest naprawdę bardzo sucha, burger kociewski...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 marca 2019

smakowało wątek zamknięty Burgery na bogato, idzie się najeść. Świeże i dobre składniki. Mięso trochę...
~P&A
-

dodano: 13 września 2018

Najgorsza obsługa! wątek zamknięty "Kobo" nie dostarczyli mi wszystkich składników zamówienia, za które...
~mysza
-

dodano: 8 lipca 2018

Bez Szału wątek zamknięty Szacun za wybór pieczywa... Wybraliśmy dwa różne burgery plus zestawy frytek...
~Ja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 grudnia 2017

Srednio wątek zamknięty Fajny lokal, mila obsluga, dobry wybor, ale hamburger slaby. Mieso w normie,...
~zm
-

dodano: 20 lipca 2017

Smak i klimat na 6 wątek zamknięty Smacznie. Oryginalnie. Francuz z wiśnia i serem. Przepyszny! Mięso...
~Aga
-

dodano: 13 lipca 2017

Ekstra wątek zamknięty Byłem ze znajomymi z innego miasta. Bałem się, że będzie wtopa bo sam byłem...
~kobo na plus
-

dodano: 8 lipca 2017

Bardzo smaczne burgery. wątek zamknięty Wszystkim nam bardzo smakowały. Plus za frytki w kartoniku. Bardzo miła i...
~kcr2
-

dodano: 24 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Napiszę krótko: REWELACJA!!! Nigdy nie jadłam tak dobrego burgera, a jestem...
~Gosia
-

dodano: 17 czerwca 2017

Słabo wątek zamknięty Cena nie adekwatna do jakości i wielkości jedzenia. Pomylone zamówienie....
~Klaudia
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry