Kobo Burger

Burgery

Gdańsk, Warszawska 69

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Suchy Mięso otrzymałem mocno wysmażone, suche i małe jak na 200g, ale to już mówię...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 6 lipca 2019

Nie polecam Burgery są duże, jednak całość jest naprawdę bardzo sucha, burger kociewski...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 17 marca 2019

smakowało Burgery na bogato, idzie się najeść. Świeże i dobre składniki. Mięso trochę...
~P&A
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 września 2018

Najgorsza obsługa! "Kobo" nie dostarczyli mi wszystkich składników zamówienia, za które...
~mysza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lipca 2018

Bez Szału Szacun za wybór pieczywa... Wybraliśmy dwa różne burgery plus zestawy frytek...
~Ja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 grudnia 2017

Srednio wątek zamknięty Fajny lokal, mila obsluga, dobry wybor, ale hamburger slaby. Mieso w normie,...
~zm
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 lipca 2017

Smak i klimat na 6 wątek zamknięty Smacznie. Oryginalnie. Francuz z wiśnia i serem. Przepyszny! Mięso...
~Aga
-

dodano: 13 lipca 2017

Ekstra wątek zamknięty Byłem ze znajomymi z innego miasta. Bałem się, że będzie wtopa bo sam byłem...
~kobo na plus
-

dodano: 8 lipca 2017

Bardzo smaczne burgery. wątek zamknięty Wszystkim nam bardzo smakowały. Plus za frytki w kartoniku. Bardzo miła i...
~kcr2
-

dodano: 24 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Napiszę krótko: REWELACJA!!! Nigdy nie jadłam tak dobrego burgera, a jestem...
~Gosia
-

dodano: 17 czerwca 2017

Słabo wątek zamknięty Cena nie adekwatna do jakości i wielkości jedzenia. Pomylone zamówienie....
~Klaudia
1

dodano: 26 marca 2017

Pychotaaa wątek zamknięty Przepyszne burgery, dużo skladników, mimo ze braliśmy na wynos i było...
~Urszula
-

dodano: 24 marca 2017

rewelacja wątek zamknięty Pysznie, dużo, ledwo się ruszam :D
~samanti
-

dodano: 23 lutego 2017

3 x Tak wątek zamknięty Smacznie pysznie i przepysznie😊
~Ania
-

dodano: 15 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry