Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Izabela Jarosińska - ocena Chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność dziewczynom za stworzenie mojej strony...
~Izabela Jarosińska
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 lipca 2024

Monika Schwertner - ocena Z całym przekonaniem mogę polecić usługi Kamili (Kod Marki) i potwierdzić, że...
~Monika Schwertner
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 13 maja 2024

Magda Moskal - ocena Kod marki spowodował,że skrystalizował się mój pomysł na firmę I zbudowałam...
~Magda Moskal
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 28 marca 2024

Monika Suchecka - ocena Dziewczyny wykazały ogromne zrozumienie przy realizacji projektu, który ze...
~Monika Suchecka
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 27 marca 2024

Joanna - ocena Firma charakteryzująca się profesjonalizmem, kreatywnością i pozytywną...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 marca 2024

Izabela Jarosińska - ocena Chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność dziewczynom za stworzenie mojej strony...
~Izabela Jarosińska
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 marca 2024

Anna Natkańska - ocena Kamila, dziękuję :) za Twoją empatię, życzliwość, wyrozumiałość, uważność,...
~Anna Natkańska
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 27 lutego 2024

Barbara Wąs - ocena Jestem ogromnie zadowolona ze współpracy z Izabelą Brzezicką, która zajęła...
~Barbara Wąs
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 9 lutego 2024

Dorota Lewandowska - ocena Jestem dumna i szczęśliwa, że mam tak piękną stronę. Jest cała moja, jak...
~Dorota Lewandowska
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 8 lutego 2024

Dorota Lewandowska - ocena Jestem dumna i szczęśliwa, że mam tak piękną stronę. Jest cała moja, jak...
~Dorota Lewandowska
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 8 lutego 2024

Marta Młyńska - ocena Współpraca z Waszym zespołem należy do jednych z najlepszych w moim życiu....
~Marta Młyńska
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 7 lutego 2024

Marta Młyńska - ocena Współpraca z Waszym zespołem należy do jednych z najlepszych w moim życiu....
~Marta Młyńska
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 7 lutego 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry