Kofeina

Kawiarnie i herbaciarnie Bary przekąskowe

Gdynia, Antoniego Abrahama 41

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kofeina - opinia Kilka razy zdarzyła się taka sytuacja, że sprzedano nam kawę i desery...
~Kofeina
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 17 maja 2023

Kasia - opinia wątek zamknięty Dobre miejsce z klimatem. Obsługa 5+ uśmiechnięte,przemiłe dziewczyny....
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2022

Piotr - opinia wątek zamknięty Polecam super smaczne ciasta i kawa
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2021

Bardzo przytulnie i smacznie wątek zamknięty Fajna kawiarnia w centrum miasta, dwa poziomy, góra bardzo przytulna, wygodne...
~AnkaP
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 maja 2019

Drogo i słabo, nie polecam. wątek zamknięty Zdecydowanie smaczniejszą kawę można wypić na stacji benzynowej. Ceny w...
~Klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 marca 2018

Polecam!!! wątek zamknięty świetny klimat, pyszna kawa, ładny wystrój, dobra muzyka, miła obsługa. To...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 grudnia 2017

Ciepłe, domowe klimaty wątek zamknięty Bardzo przyjemne miejsce, pyszna lemoniada i ciekawe warsztaty. Byłam...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lipca 2017

Po prostu Świetnie! Bardzo przyjemne i klimatyczne wnętrze. wątek zamknięty Do wystroju i klimatu tam panującego nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń....
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

Ciekawe miejsce wątek zamknięty Bylam tam pierwszy raz. Ciekawie zrobione miejsce u góry (są 2 piętra)....
~Nika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Idealnie! wątek zamknięty Bardzo pyszna kawka, świetny klimat na dwóch piętrach. Brownie oszałamiający...
~BartekOr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 listopada 2016

3XTAK wątek zamknięty Podobało mi się. Poprostu. Klimatyczne wnętrze (u góry jest ciekawie, fajnie...
~expenza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

Rewelacja, od teraz stała miejscówa na kawę z ciastem wątek zamknięty Przede wszystkim zachwyciło mnie wnętrze. Przytulne i wygodne, zarówno parter...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 października 2016

Nigdy wiecej! wątek zamknięty Oferta śniadaniowa: croissanta (z Biedronki obok za 1 zł) w cenie 7 zł,...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry