Widok

Kolęda

Czy ktoś wie kiedy i o której jest kolęda na Wspólnej? Na stronie parafi wiadomości daleko nieaktualne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ktoś odróżnia jaka jest różnica pomiędzy Miszewo Dąbrowa a Banino Dąbrowa Nowe Osiedle ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak są tacy którzy wiedzą gdzie bieganie granica banina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tego nawet w kartuzach nie wiedzą...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kzrtuzach pracują tępaki pojęcia nie mają. Żukowo ma lepsza orientację w granicach miejscowości. Dąbrowa to teren między baninem miszewem po pólnocnej stronie ul lotniczej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tyle to i ja wiem. Tylko czym się różni "Miszewo Dąbrowa" a "Banino Dąbrowa Nowe Osiedle" ? Tam nie ma żadnego osiedla, bo każdy buduje jak chce - a kolęda ma na nim być...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gmina Żukowo system informacji przestrzennej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I nie ma tam takiej informacji. A nazwa "Dąbrowa Miszewska" nie obowiązuje od 01.01.2015 na wniosek samych radnych z Żukowa.

Ogólnie są tam dwie ulice - jedna od Lotniczej, gdzie jest dużo domków, jednak od A. Karwety, gdzie jest tylko kilka domków i jakieś przedsiębiorstwo.

Ale "nowe osiedle"? Nie ma tam żadnych osiedli, wszystko prywatne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczoraj miałam,przychodzi bez wody i kropidła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To będzie trzeba skorzystać z mineralki. W końcu to sam ksiądz ją święci, więc żadna różnica :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tylko niegazowana, żeby świętość bezbabelkowa była :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W końcu dostałem odpowiedź z parafii na mejla.

A więc:

"Miszewo Dąbrowa" to domy przy ul. lotniczej.
"Banino Dąbrowa Nowe Osiedle" to domy w prawo od Lotniczej.

Zatem rozumiem, że "nowe osiedle" to ul. Dąbrowa (od ul. Lotniczej), ul. Adm. Andrzeja Karwety, oraz ul. Dąbrowa (od ul. Karwety).

Widać u księdza nazwy ulic i miejscowości nie obowiązują, ale określenia "transformator" czy "nowe osiedle" tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja dzisiaj miałam i ksiądz miał wszystko ze sobą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry