Mam maila na "WP" teraz się zalogowałem i chciałem dodać załącznik...
Gdy nacisnąłem "załącz" net się rozłączył...
To taka sama sytuacja jaką miałem wcześniej z pobieraniem torrentów poprzez VUZE.
Czy ktoś wie co jest nie tak... ??
00
~XB
89.74.239.*
(16 lat temu) 18 stycznia 2010 o 14:41
Witaj w klubie,
UPC nawaliło na całej linii w Gdańsku, ale nie kwapi się z naprawą:
http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=5719&start=3