Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - opinia W zestawieniu cena & ilość atrakcji są bezkonkurencyjni! Do tego piękne...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 7 września 2023

Marian - opinia Świetnie poprowadzone, ciekawe zajęcia dla dzieci w otoczeniu natury
~Marian
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 września 2023

Natalia - opinia Jak dla mnie najlepszy Park Linowy w całej Polsce, polecam każdemu z całego...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 września 2023

Adrian Wietek - opinia Emocje nie z tej ziemi
~Adrian Wietek
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 września 2023

Legionista - opinia Urodzinki zrealizowane super. Ciekawe programy do wyboru i świetna kadra...
~Legionista
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 września 2023

Adam - opinia super podejscie do dzieci i klienta
~Adam
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 września 2023

WuSzu - opinia Profesjonalnie a przy tym wesoło i ciekawie!nDzieci zachwycone.
~WuSzu
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 września 2023

Turysta - opinia wątek zamknięty Beznadziejne prymitywne zabawy wbrew zasadom bezpieczeństwa i ze szkodą dla...
~Turysta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 listopada 2021

Irmina - opinia wątek zamknięty Ogromna przyjemność z jazdy off Rossem. Instruktor oaza spokoju i...
~Irmina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 października 2021

Zgubiono telefon HTC wątek zamknięty Wiem, ze to nie jest odpowiednie miejsce, ale gdyby ktoś przypadkiem znalazł...
Caroca
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 września 2014

wieczor panienski bez szpilek wątek zamknięty Szukałyśmy alternatywy dla klubów i pubów- temu padło na Kolibki. Dobry...
~kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2013

Uwaga na obsługę wątek zamknięty Witam, wybraliśmy się razem z moja dziewczyną do Parku Linowego, a także na...
~Mati
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 maja 2013

Dziękujemy za świetnie zorganizowaną imprezę integracyjną wątek zamknięty Od kilku lat organizujemy różne imprezy integracyjne w Adventure Park Kolibki...
~Krzysiek [GR3miasto]
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 marca 2013

jan - opinia wątek zamknięty Chciałbym przestrzec wszystkich, którzy zechcą "bawić się" w tym parku....
~jan
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 października 2011

Piknik wątek zamknięty Właśnie wróciliśmy do domu po wybornym pikniku Femax:) Było niesamowicie,...
~Rafał O.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 maja 2012

Impreza Integracyjna - super pomysł ! wątek zamknięty Polecam naprawdę wszystkim ! wspaniałe miejsce do wspólnej integracji . można...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 listopada 2011

Pełen czad!!! wątek zamknięty Veni,vidi,vici! Byłem,skakałem,śmigałem na linach i quadach. POLECAM!Co za...
~mangod
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lipca 2010

Świetna zabawa wątek zamknięty Odwiedziliśmy Kolibki całą rodziną. Dziewczynki świetnie się bawiły, a my-...
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry