Widok

Kolonoskopia robiona przez lekarza kobietę. Gdzie?

Polecacie kogoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kilka lat temu miałam robione przez kobietę w Wojewódzkim Centrum Onkologicznym w Budynku A na ul. M. Skłodowskiej-Curie 2 :)
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam: dr Chełstowska, dr Rompa - poszukaj, gdzie obecnie przyjmują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dr Anna Pawłowska - naprawdę świetna, robi także w znieczuleniu w Przychodni Kilińskiego we Wrzeszczu. Tam te badanie robią też inni lekarze, ale ją mogę polecić w pierwszej kolejności.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolanoskopia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dr n.med. J. Wypych w Pracowni Endoskopii w Szpitalu Wojewódzkim Copernicus w Gdańsku. Miałam bez znieczulenia, było całkiem sympatycznie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robiłam i gastroskopię i kolonoskopię w Swissmedzie w Gdańsku u dr.Drążka w narkozie. Rewelacyjny lekarz, robi sprawnie tego typu zabiegi i bez żadnych później wrażeń, nie czuć ,że cokolwiek miało się wykonywane. Polecam !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Może jeszcze jakieś opinie sa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mswia w narkozie na nfz, w przychodni Nowy Chełm polecam dr Orłowskiego
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na NFZ szpital na Zaspie w znieczuleniu mozna poprosić kobietę .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr Orłowski robi gastroskopię bardzo szybko aczkolwiek mało starannie - opinia kolegów po fachu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gastroskopię miałam 3 razy - 2 razy robił Orłowski i raz inny lekarz. Podczas trzeciego razu podczas pobierania wycinka pojawiła krew i gastroskopia szybko przejęta i zakończona jeszcze przez następnego lekarza. Najdokładniejsze opisy były u Orłowskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsza u Grodzkiej Ann
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Orlowski robił mi prywatnie i oszukał że bierze wymaz na badanie a wcale go nie wziął. To była moja trzecia gastroskopia to wiem jak to sie robi. Następnie stwierdził ze wypisze mi receptę na lek i skasował mnie za gastroskopię i wizyteMasakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W kwestiach proktologicznych polecam przychodnię ProctoMed. Oferują wysokiej jakości usługi medyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Problem z erekcją w wieku 23 lat (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w związku z problemem z erekcja. Mam 23 lata. Problem pojawia sie juz na poczatku...

Problem z potencją w wieku 28 lat (5 odpowiedzi)

Witam. Proszę tutaj o nie nabijanie się z problemu oraz o poważne odpowiedzi. Czy w tym wieku...

Trądzik różowaty - jak sobie z nim radzić? (147 odpowiedzi)

hej, od ponad 4 lat borykam się z problemem skóry- trądzik różowaty są etapy że jest zaleczony i...

do góry