Kolorowe Przedszkole w Matemblewie

Przedszkola Opieka nad dziećmi

Gdańsk, Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szymon - ocena Jeżeli szukacie kameralnego przedszkola z bardzo indywidualnym podejściem do...
~Szymon
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 23 września 2023

Agnieszka - ocena Cudowne miejsce . Gorąco polecam . Ciepłe Panie, oddane i zaangażowane....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 21 września 2023

Tomek - ocena Super miejsce dla naszych pociech. Blisko natury z bardzo profesjonalna kadra.
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 11 września 2023

Agata - opinia Serdecznie polecam Przedszkole Kolorowe. To wyjątkowe miejsce dla dzieci,...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 8 września 2023

Weronika - opinia Z całego serca polecam! Jest to miejsce pełne ciepła, rodzinnej i domowej...
~Weronika
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 4 września 2023

Iza - opinia Bardzo polecam. Piękne otoczenie, miłe Panie, dużo zajęć dodatkowych, częste...
~Iza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 marca 2023

izolda - opinia wątek zamknięty Synek chodzi już drugi rok. Jestem bardzo zadowolona. Przedszkole jest...
~izolda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre przedszkole. Synek chodzi już 2 lata więc mogę śmiało polecić....
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 stycznia 2020

Dobre przedszkole wątek zamknięty Posyłam dziecko do Kolorowego już kolejny rok i jestem bardzo zadowolona z...
~Mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 marca 2019

Polecam przedszkole wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera, Panie zawsze uśmiechnięte i pomocne, zarówno dla...
~JG
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

Podziękowania za wspaniałe przeżycia. wątek zamknięty Łzy wzruszenia cisną się same do oczu kiedy widzę synka pierwszy raz na...
~Wzruszona mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 grudnia 2016

POLECAM - bardzo fajne przedszkole! wątek zamknięty Moje dziecko uwielbia chodzić do kolorowego! Często wcale nie chce wracać do...
~mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Pięknie położone, dobre przedszkole wątek zamknięty Bezpieczne miejsce, w którym Panie oddają całe swoje serce, żeby opiekować...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 maja 2016

Jestem trochę zawiedziona wątek zamknięty Pozytywnie oceniam miejsce, bardzo urokliwe, bezpieczne, z własnym dużym...
~bobo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 maja 2016

Dzieci nie chcą wychodzić! wątek zamknięty Wspaniałe miejsce, położone wśród zieleni, maluchy mają mnóstwo miejsca, żeby...
~Betina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

Polecam wątek zamknięty Może ktoś kto kiedyś posyłał swoje dziecko do tego przedszkola ma inne...
~mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 czerwca 2015

Nie polecam specjalnie wątek zamknięty Skrajne opinie widzę, więc napiszę swoje zdanie. Nie będę się rozpisywała,...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 maja 2015

Kolorowe na medal! wątek zamknięty Polecam z całego serca. Do przedszkola uczęszcza dwójka moich dzieci z czego...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2015

BZDURY WYPISUJECIE !!! wątek zamknięty Pani Aneto,mam zupełnie odmienne zdanie. opiekunki są super, młode maja...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2015

przedszkole jakich mało wątek zamknięty Ja uważam że Kolorowe przedszkole jest super, moja córeczka jest bardzo...
~mama Julki :)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
67

postów

51

wątków

do góry