Widok

Kolposkopia/Wulwoskopia gdzie najlepiej zrobić i u kogo

Potrzebuję pilnie zrobić badanie, nie chodzi o stan zapalny czy ew raka, a ew ocenę wyglądu "tkanek miękkich", wew i na zew.
Gdzie najlepsze sprzęt i lekarz w Trójmieście? Może być prywatnie jak i na NFZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam Dr Paweł Wojtkiewicz, przyjmuje n Zeusa 45 bardzo miły
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

ale ten Pan dr to gastrolog i a mi chodzi o ginekologa ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez chętnie się dowiem gdzie można zrobić wulwoskopie, szukałam w necie informacji i ewentualnie gdzie mogę takie badanie zrobić ala nic nie znalazłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukam i szukam, znalazłam w Evi-med Gdynia i przychodnia Dąbrowa-Dąbrówka Gdynia, nie wiem czy to akurat najlepsze placówki i ew króry z lekarzy je robi, dlatego szukam informacji, bo być może któraś ma doświadczenie gdzie to zrobić najlepiej.
Zależy mi na fachowcu który będzie wstanie ocenić co jest przyczyną moich dolegliwości i dać wynik opisowy + ew zdjęcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolposkopie w Gdańsku rob dr Juliusz Kobierski, jest bardzo delikatny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, mi lekarz poleciła dr z Evi medu w Gdyni. Nazwisko na literę F. Chyba Fuderal? Niestety dokładnie nie pamiętam, więc sprawdź. Jeszcze u niego nie byłam, ale się wybieram. Zresztą nie mam wyjścia.. :( W każdym razie to podobno b.dobry specjalista w tym zakresie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

dr.Bożena Pozorska PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!! (26 odpowiedzi)

Witam,czy ktoś może zna prywatny numer do dr.Bożeny Pozorskiej?? Przyjmowała w Sopocie,teraz...

osteoporoza (10 odpowiedzi)

gdzie najlepiej zrobic badanie osteoporozy wraz z porada lekarska w Trojmiescie

kolezanki z nerwica poszukiwane:) (670 odpowiedzi)

Może znajda się tu jakies kobietki które chorują na nerwice(rozne postacie).Ja niestety choruje...

do góry