Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mariola - opinia Polecam! Jestem bardzo zadowolona ze swojej szafy! Termin realizacji: 3...
~Mariola
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 21 czerwca 2023

V.P Gdynia - opinia wątek zamknięty Duża wiedza i kompetencje. Wizualizacja zabudowy i wykonanie bardzo staranne,...
~V.P Gdynia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 czerwca 2021

Michał B - opinia wątek zamknięty Garderoba, i szafka łazienkowa wygląda i przedewszystkim działa znakomicie....
~Michał B
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2019

Kanulak - opinia wątek zamknięty Sprawnie przygotowana oferta i szybka realizacja zamówienia. Kuchnia bardzo...
~Kanulak
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 lipca 2019

Super wątek zamknięty Poszłam do najbliższego punktu, Pani bardzo miła, zrobiła wstępny projekt,...
~Kalina
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

Gorąco polecam! wątek zamknięty Z cala pewnością mogę polecić firmę Komandor. Profesjonalizm w każdym calu,...
~Weronika.Z
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

zabudowa KOMANDOR wątek zamknięty Z usług firmy KOMANDIR skorzystaliśmy w listopadzie. Oboje z mężem uważamy,...
~Iza S. z Gdyni
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2014

polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, począwszy od wizyty projektanta, na zabudowie...
~Kasia i Michał
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

Zabudowa komandor wątek zamknięty zamowiłem zabudowę przyszli zmierzyli i zrobili.efekt wygląda jak psu z...
~Henryk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

potwierdzam dobrą jakość wątek zamknięty Z obsługi jestem zadowolona, kontakt systematyczny i miły. Szafa do tych...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

stały klient wątek zamknięty Po raz kolejny skorzystałam z usług Komandora, Jak narazie się nie...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 grudnia 2012

Super szafy! wątek zamknięty Witam nazywam sie Anna mieszkam w Gdansku. Polecam wszystkim w 100%,...
~Dzial Marketingu Komandor Pomorz
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 września 2010

Polecam w 100% wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Komandor, bardzo miła obsługa,...
~Aleks
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 września 2011

Bardzo ok, polecam wątek zamknięty Zamówiłam meble w Komandorze, obsługa miła, wykonanie też super i na czas. U...
~Iwona
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 maja 2009

Naprawdę polecam:) wątek zamknięty Korzystałam już z usług tej firmy dwukrotnie. W obu przypadkach spotkałam się...
~AB
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

Moja szafa wątek zamknięty Mam juz szafe dwa lata w przedpokoju i musze przyznać ,że jest super.To byl...
~Bolewska J.
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 listopada 2008

Polecam wątek zamknięty Wszystko tak jak być powinno. Na pewno do nich wrócę. Darmowy projekt, szybka...
~zadowolony kient
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 października 2008

Mam super szafę Komandora i masę miejsca:) wątek zamknięty Mialam problem z sensownym pomieszczeniem wszystkich moich szpargałów, ale...
~Anka
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 lipca 2008

Dla mnie ok. wątek zamknięty Profesjonalnie i szybko, następnym razem też zapewnę się do nich zgłoszę.
~Aki
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 lutego 2008

Polecam - wszystko tak jak być powinno wątek zamknięty Podobało mi się podejście do klienta, to, że sami zaproponowali różne...
~tictac
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
33

postów

20

wątków

do góry