Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał B - opinia Garderoba, i szafka łazienkowa wygląda i przedewszystkim działa znakomicie....
~Michał B
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 26 sierpnia 2019

Kanulak - opinia Sprawnie przygotowana oferta i szybka realizacja zamówienia. Kuchnia bardzo...
~Kanulak
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 18 lipca 2019

nie polecam Robiłam zabudowę w całym mieszkaniu, jeśli chodzi o zabudowy w pokojach to...
~mm
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 stycznia 2019

Zabudowa kuchni. wątek zamknięty Moja ocena dotyczy zabudowy mebli kuchennych oraz dużej szafy. Bardzo dobra...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Super wątek zamknięty Poszłam do najbliższego punktu, Pani bardzo miła, zrobiła wstępny projekt,...
~Kalina
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 stycznia 2017

Partacze. Znana firma, partackie wykonanie. wątek zamknięty Firma Komandor, która zawsze cieszyła się dobrą opinią, jakością usług,...
~Zdegustowana Klientka
-

dodano: 24 stycznia 2017

Gorąco polecam! wątek zamknięty Z cala pewnością mogę polecić firmę Komandor. Profesjonalizm w każdym calu,...
~Weronika.Z
-

dodano: 7 grudnia 2016

komandor szafy do zabudowy wątek zamknięty niestety firma Komandor korzysta z bardzo słabej marki okuć Hettich które to...
~andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2016

Nigdy więcej Komandora wątek zamknięty Zamówiłam zabudowę oraz drzwi wejściowe przesuwne do pokoju syna. Po...
~Magdalena
1

dodano: 30 listopada 2015

Brak słów, niekompetencja projektanta wątek zamknięty Od samego początku współpraca nie układała się pomyślnie. Projektant...
~Dariusz Siedlecki
1

dodano: 17 października 2015

zabudowa wątek zamknięty zabudowa została zamowiona,została zamontwana. materiały pomylone .zamontowan...
~Henryk
-

dodano: 21 października 2015

~Ja
-

dodano: 17 października 2015

zabudowa KOMANDOR wątek zamknięty Z usług firmy KOMANDIR skorzystaliśmy w listopadzie. Oboje z mężem uważamy,...
~Iza S. z Gdyni
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lutego 2014

Jarek Świniarski - opinia wątek zamknięty Zabudowa garderoby i wnęki. Drzwi uchylne z lustrem. Pan, który projektował...
~Jarek Świniarski
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 stycznia 2010

polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, począwszy od wizyty projektanta, na zabudowie...
~Kasia i Michał
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

Bezczelność i brak profesjonalizmu - dewiza komandora Gdańsk wątek zamknięty Rzadko bywam tak zniechęcony. Firma dostała moje zapytanie w grudniu 2014 ....
~Leszek Borkowski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 czerwca 2015

Zabudowa komandor wątek zamknięty zamowiłem zabudowę przyszli zmierzyli i zrobili.efekt wygląda jak psu z...
~Henryk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2015

potwierdzam dobrą jakość wątek zamknięty Z obsługi jestem zadowolona, kontakt systematyczny i miły. Szafa do tych...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

Darek - opinia wątek zamknięty Poszedłem w jakiś poniedziałek/wtorek do punktu porozmawiałem z gościem, miał...
~Darek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 października 2013

stały klient wątek zamknięty Po raz kolejny skorzystałam z usług Komandora, Jak narazie się nie...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
54

33

wątków

do góry