Widok

Kominki Komex z Kościerzyny - proszę o opinie

Witam chcę skorzystać usług z firmy KOMEX z Kościerzyny. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat jakości ich usług? Czy wszystko przebiegało prawidłowo - od kontaktu z firmą i montażu kominka poprzez obudowę i ewentualne naprawy gwarancyjne.
Będę wdzięczna za wszelkie komentarze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie polecam. Obudowa kominka masakra. Właściciel totalnie nie komunikatywny. Powinnam była zrezygnować na etapie przygotowawczym. Jednak zachęcona dobrymi opiniami developera dałam sie nabrać. Kominek wykonany 3 tygodnie po terminie z umowy. Obudowa zrobiona tak, ze wyglada jak z programu Usterka.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Słabe kominki + duża cena za nie = duży jakże modny ostatnio SMOG
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie polecam,zlecenie nie skończone ,nie można doprosić się właściciela o zakończenie pracy,cena kosmos,właściciel na kolejne telefony rzuca słuchawką.Zapłacone oczywiście z góry.Musimy wziąc teraz inną firmę ,która zakończy zlecenie,są to dodatkowe koszta.Żałujemy ,cała batalia trwa już 2 lata.Jesteśmy bezsilni,nerwy i zimno w domu,jak najdalej od tak nierzetelnej firmy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Poszukuję architekta lub projektanta wnętrz (116 odpowiedzi)

Dzień dobry, poszukuję architekta wnętrz. Słyszałam bardzo dobre opinie na temat Pani Joanny...

Remont (8 odpowiedzi)

Kto jest chetny?

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

do góry