Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Naprawa dźwięku w iMac wątek zamknięty szybko, sprawnie i w rozsądnej cenie plus obsługa poza standardowymi...
~Mario
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Strona spełniła moje oczekiwania wątek zamknięty Pan Tomasz zrealizował stronę zgodnie z moimi oczekiwaniami, a przy okazji...
~Marek Argulewicz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

Szybko, skutecznie i w przystepnej cenie wątek zamknięty Błyskawiczna reanimacja komputera w stanie agonalnym. Fachowo, w przystępnej...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

Budowa strony internetowej wątek zamknięty Pan Tomek stworzył stronę mojej firmy od podstaw w sposób sprawny i...
~Michał G.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Znajomość tematu i indywidualne podejscie do Klienta i jego oczekiwań to...
~Sylwester
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2016

toshiba wątek zamknięty Fachowiec mówi konkretnie i przede wszystkim po Polsku, a nie językiem IT...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

Odzyskanie plików . wątek zamknięty Pan Tomek Super fachowiec,zna sie na tym co robi.Odzyskał bardzo ważne...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 grudnia 2015

trafna diagnoza-uszkodzony dysk, ale nie starciłam danych :-) wątek zamknięty ja niestety uderzyłam w nerwach laptopa i nie działał, nie włączał się. Tomek...
~Ania B
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

szybko, sprawnie i skutecznie wątek zamknięty Dzięki Panu Tomaszowi odzyskałam zdjęcia, które utraciłam z mojego komputera....
~A.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 września 2015

Naprawiony dźwięk w komputerze wątek zamknięty Po zainstalowaniu Windows 10 przestał działać dźwięk. Pan Tomek naprawił go w...
~Arti
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry