Widok

Kompan na rower :)

Witam, Mam na imię Anka, lat 28 jestem z Gdańska.
Szukam kogoś do wspólnych rowerowych wycieczek po mieście :)
Stan cywilny i przynależność partyjna OBOJĘTNE ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ściemniasz Kobieto.
Nowy profil założyłaś już tydzień temu :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
morski.brzeg@wp.pl - założyłam profil od nowa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć zostaw jakiś namiar do siebie: meila, telefon, gg ja chętnie z Tobą pośmigam na rowerowe eskapady zarówno na bliższe i dalsze trasy najchętniej wekendowo choć w tygodniu po pracy też się da na krótsze wypady? Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie mam bagażnika :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siema.
A masz może bagażnik? To chętnie się dołączę bo póki co bez roweru tu jestem;/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sądzę, że są ciekawsze tematy niż polityka i nie zamierzam nikogo przekonywać do zmiany swoich (dla niego słusznych) poglądów, tylko dlatego, że ja mam inne... :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no, z tą przynależnością partyjną to pojechałaś po bandzie, wbrew pozorom, jest ona bardzo ważna, bo prędzej czy później rozmowy schodzą na polityczne tematy i w pewnej chwili może się zrobić dość niezręcznie, zwłaszcza, gdy któraś ze stron jest dość mocno przekonana co do swoich poglądów, liberałowie, to są jeszcze zdolni do kompromisów, ale wyznawcy jedynej słusznej linii i boga żywego są bezkompromisowi i pompki rowerowe mogą pójść w ruch
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry