Widok
no, z tą przynależnością partyjną to pojechałaś po bandzie, wbrew pozorom, jest ona bardzo ważna, bo prędzej czy później rozmowy schodzą na polityczne tematy i w pewnej chwili może się zrobić dość niezręcznie, zwłaszcza, gdy któraś ze stron jest dość mocno przekonana co do swoich poglądów, liberałowie, to są jeszcze zdolni do kompromisów, ale wyznawcy jedynej słusznej linii i boga żywego są bezkompromisowi i pompki rowerowe mogą pójść w ruch