Kompensja

Odszkodowania Doradztwo prawne

Gdańsk, Kartuska 246

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
M - ocena nowy temat Pełen profesjonalizm, pomogli mi po wypadku, wszystko załatwili i dostałem...
~M
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 19 marca 2024

Mila - ocena Prowadzili moja sprawę od samego początku, ubezpieczenie mało wpłacili ale...
~Mila
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 lutego 2024

Marzena - opinia Pomogli mi i mojej rodzinie w szybkim uzyskaniu odszkodowania. Dziękuję za...
~Marzena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 października 2022

Damian - opinia Nie polecam. Zgłosiłem się do tej firmy, by uzyskała odszkodowanie od...
~Damian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lipca 2022

Patryk - opinia Skuteczne wsparcie w uzyskaniu odszkodowania w nie łatwej sprawie. Serdecznie...
~Patryk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 maja 2022

Mariusz G - opinia wątek zamknięty miałem wypadek, państwo zajęli się mną bardzo szybko i kompleksowo....
~Mariusz G
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 września 2020

Adam R - opinia wątek zamknięty Uzyskali dla mnie naprawdę duże odszkodowanie po poważnych obrażeniach ciała....
~Adam R
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 listopada 2019

Bardzo profesjonalna obsługa wątek zamknięty Jeżeli ktoś z was lub wasz bliski uczestniczył w wypadku lub doznał...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 października 2019

Kompensja jest najlepsza !!! wątek zamknięty Dziękuję całemu zespołowi firmy Kompensja za pomoc w odzyskiwaniu...
~Maria z Krakowa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 września 2019

Odszkodowanie OC na osobie wątek zamknięty W dniu dzisiejszym wykonałam tel do kancelarii aby uzyskac pomoc w...
~Gośka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 stycznia 2019

Kompensja odszkodowania wątek zamknięty Witam chciałbym podziekować firmie Kompensja Odszkodowania za pozytywne...
~kris82
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 listopada 2018

Profesjonalizm na najwyższym poziomie, sprawna obsługa. wątek zamknięty Profesjonalizm na najwyższym poziomie, sprawna obsługa. Rzetelne informacje...
~Angelika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

odzkodowanie komunikacyjne wątek zamknięty Wyrazy wysokiego uznania calego zespolu "Kompensja" a w szczegolnosci dla...
~Krewna poszkodowanego
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 maja 2018

Polecam firmę Kompensja. wątek zamknięty Polecam firmę Kompensja. Profesjonalna pomoc, stały kontakt z firmą. Sprawa...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2018

opinia bardzo dobra wątek zamknięty Bardzo sprawna wypłata NALEŻNYCH świadczeń. Doskonały kontakt z Panem...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Coś pięknego wątek zamknięty Mega przyjazna obsługa, która wywalczyła dla mnie odszkodowanie o jakim nawet...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2017

odszkodowania wątek zamknięty po wypadku drogowym, gdzie doznałam urazu nogi zwróciłam się do wielu firm i...
~Renata Kawalec
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 listopada 2017

Nie polecam wątek zamknięty Zastanawiałam sie nad dokonaniem tego wpisu ale widząc same pozytywne...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

Odszkodowanie komunikacyjne wątek zamknięty Bardzo solidna firma - pomoc w uzyskaniu odszkodowania komunikacyjnego....
~Kakti
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2017

Rzetelna kancelaria - KOMPENSJA wątek zamknięty Rzetelna kancelaria. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Świetny...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry