Widok

Kompleksowa opieka

Do dr Hanny Olszewskiej trafiłam po ponad półrocznej "próbie" diagnozy u innego specjalisty. Wizyty raz w tygodniu, co chwile nowe badania, a diagnoza odwlekana. Ogrom pieniędzy wydany. Niezauważony guz na jajniku. Pani doktor bardzo szybko postawiła trafną diagnozę, zadbała o moją operację. Po operacji działania ginekologiczno-endokrynologiczne pozwoliły mieć w końcu nadzieję na ciąże. Czułam się o wiele lepiej, wyglądałam o wiele lepiej. Moja waga zaczęła wreszcie spadać. 3 miesiące po operacji, przy pomocy p.doktor zaszłam w ciąże. Nadal jestem pod opieką pani doktor - opieka rewelacyjna. Konkretna, dokładna, ciepła, empatyczną. Odpowiada na każde pytania, dostępna pod telefonem w nagłych sytuacjach. Świetny sprzęt, wystrój, komfort pacjenta za bardzo normalne pieniądze (porównywalne do innych gabinetów). Pani doktor bez problemu rozpoznaje swoje pacjentki i pamięta o ich problemach. Pani w recepcji i położne - zawsze uśmiechnięte, zawsze radosne. Człowiek idzie do miejsca, gdzie chcą się nim zaopiekować i pomóc. Stracona nadzieja szybko wraca. Gorąco polecam!
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług. Miło nam , że była Pani zadowolona. Zapraszamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry