Zacznę od Monitora , to kupiłem monitor za ok 800 zł , gdzie był wypalony piksel , przy włączenie świeci się czerwona lampka na ekranie ( wypalony piksel chodzi ) , gdy przyszedłem do reklamacji to mi powiedzieli że gwarancja nie obejmuję takich rzeczy , za co powinien być wielki -, potem komputer , zakupiony fajnie tu tego , cenowo drogo , i komputer się zacinał , w sensie jak wyłączał się komputer to tak już przy ekranie wyjścia się zawieszał byłem kilka razy i nic , a co najgorsze nawet skasowali za sprawdzenie , bo uznali że skoro nic nie dolega to trzeba zapłacić 45 zł za sprawdzenie , komputer grzał mi się , co się okazało że wentylatory które były nie działały , za wymianę też mnie skasowali , i powinienem mieć tuningowane świecące na czerwono wentylatorki , i wymienili mi na zwykłe czarne i do tego skasowali :( , potem miałem go w naprawie , naprawili mi to internet nie działał i wogóle , dałem im a potem już nic nie działało i trzeba było robić format , trzeba zaznaczyć że jest drogo , miałem wymianę procesora to obiecali mi dwa rdzenie po 2.8 potem jeszcze się pytali bo za dopłatą 50 zł mogę mieć lepszy i przy odbiorze już w domu się okazało że wstawili mi 2.6 nie polecam