Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
.... wątek zamknięty Byłem klientem tej firmy na początku tego roku. Oddałem komputer do...
~niezadowolony klient 1234
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2018

Totalne dno! wątek zamknięty Skorzystałem z serwisu tej firmy jeszcze w zeszłym roku. Oddałem laptopa na...
~P.K.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lipca 2018

:)) wątek zamknięty Składali mi komputer rok temu. Byłem i jestem zadowolony z obsługi. Nie...
~Rafał32
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

Laptop Samsung Instalacja oprogramowania Windows wątek zamknięty Odbiór sprzętu miał nastąpić 31.10.2017 , podany jako orientacyjny.Dokładny...
~Gracjan Borowiak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 października 2017

zawieszanie sie komputera wątek zamknięty Dawałem komputer 3 razy do serwisu w sprawie zawieszania się. Serwis...
~Patryk
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lutego 2009

Zwrot towaru wątek zamknięty Mimo ustalonego faktu o zwrocie lub wymianie towaru z sprzedawcą nie doszło...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

Router z rozwaloną anteną i otwartym opakowanem wątek zamknięty Kiedyś kupiłem router, którego opakowanie nie było fabrycznie ofoliowane....
~Łukasz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Laptop wątek zamknięty Kupiłem w tym sklepie laptopa HP cena 26000 zł zaznaczę niedziałającego...
~Ja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

Naprawa Laptopa wątek zamknięty Polecam jak najbardziej szybko solidnie i tanio. Oddałem laptopa do innego...
~ja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

Do dziś nie otrzymałem dysku wątek zamknięty Do dziś nie otrzymałem z reklamacji dysku ssd (musiałem kupić drugi). Minęło...
~Tomek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

Bateria wątek zamknięty Niekompetentna wciskająca klientowi nie zamówiony towar twierdząc, że skoro...
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

Wszystko można załatwić, tylko muszą chcieć dwie strony wątek zamknięty Witam, skorzystałem z usług firmy Demo w maju tego roku. Zakupiłem u nich...
~Mix
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 czerwca 2012

myszka microsoft 4000 wątek zamknięty myszka microsoft 4000 przyszłam do sklepu z zamiarem zakupu najtańszej...
~bozena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

karta pamięci wątek zamknięty zakupiłem w DEMO kartę pamięci 32 gb . sklep nie miał takiej na stanie, ale...
~olek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

Dysk twardy wątek zamknięty kupilem dysk twardy wrocilem do domu zamontowalem dysk a tu lipa nie wykrywa...
~Mark
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lutego 2010

zwrot kabla wątek zamknięty No muszę przyznać że w sklepie jest dużo większy asortyment niż kiedyś i w...
~m@jk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

modem Aero2 wątek zamknięty Kupiłem modem zgodny z aero2. Jeszcze na miejscu został przygotowany pod ta...
~wojtekx
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 stycznia 2012

serwis wątek zamknięty serwisowali mi komputer przez 3 miesiące - diagnoza to wadliwa płyta główna,...
~Laik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 grudnia 2011

nikomu nie polecam robić zakupów w tym sklepie wątek zamknięty niekompetentni ludzie, sprzęt wadliwy, wielokrotnie reklamowany, przy każdej...
~anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lipca 2011

Sklep niegodny polecenia! wątek zamknięty Z całego serca nie polecam sklepu! Niekompetentna obsługa (...) Radzę...
~Karolina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
32

postów

26

wątków

do góry