Widok

Komunia Święta Torty "Manufaktury Mojej Mamy"

Tort komunijny przygotowania i trendy
Rozpoczął się czas Komunii Świętych, to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i najbliższych, który wymaga wyjątkowych i przy okazji smacznych wspomnień
To idealna okazja do rodzinnych spotkań i długich rozmów przy stole, a tort komunijny to nieodłączny element tego ważnego dnia.
Jest to niesamowicie miły i emocjonujący moment, na który czekają wszyscy goście. Dlatego warto zadbać o każdy najmniejszy szczegół przyjęcia
W ofercie Manufaktury Mojej Mamy posiadamy torty w wielu ciekawych aranżacjach podążając za trendami sezonu 2022.
W tym roku dominuje minimalizm, jasna i pastelowa kolorystyka, a żywe kwiaty i toppery to najmodniejsze wykończenie tortu komunijnego.
W przypadku uroczystości, w których uczestniczy większa ilość gości, świetnie sprawdzają się torty piętrowe z niebieskimi lub różowymi i złotymi akcentami.
Zadbaliśmy również o walory smakowe naszych tortów.
W naszej ofercie znajdziemy wiele smaków podstawowych jak również nietypowe połączenia jak mus mango z białą prażynką lub kajmakowy z bezą czy biała czekolada z truskawą
Najważniejsza jest dla nas jakość naszych tortów dlatego przygotowujemy je wyłącznie ze składników najwyższej jakości według sprawdzonych receptur bez konserwantów i spulchniaczy, wykończając kremem lub masą
Oprócz tortu, warto pomyśleć również o różnorodnych słodkich dodatkach tj. chlebek komunijny, cup cake, ciasteczka w formie podziękowań bądź ciasta bankietowe, które uświetnią komunijne przyjęcie
Jeżeli jesteś w trakcie wyboru tortu komunijnego zachęcamy do zamówień stacjonarnie w naszych sklepach lub on-line
http://www.trojmiasto.manufakturamojejmamy.pl w mieście: Trójmiasto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Troche późno ta reklama. W niektórych parafiach komunie są szybko. W zeszłym roku szukałam w kwietniu ofert na komunię dziecka to cukiernie nie były na to jeszcze przygotowane. A szkoda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Morena

Domy na Morenie (10 odpowiedzi)

Inwestycja powstanie na granicy Moreny i Wrzeszcza. Niewielkie osiedle składa się zaledwie z...

Gdansk -Gdzie warto kupic ? (71 odpowiedzi)

Witam ! Jestesmy w trakcie szukania mieszkania 2-3 pok. Chciałem się poradzić gdzie wg. Was warto...

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

do góry